, , , ,

دوره آموزشی سئو ۲۰۱۹

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120169513 ارسال نمایید.

دوره آموزشی سئو ۲۰۱۹ با تدریس استاد تالیا زیارکلائی از امروز آغاز می شود و شما در این سلسله جلسات می توانید کلیه فیلم های آموزشی سئو که مربوط به سایت های وردپرس است را مشاهده کرده و سایت خودتان را در صفحه اول گوگل ظاهر کنید.
برخی از مباحث آموزشی این دوره رایگان است ولی دوره آموزشی سئو ۲۰۱۸ رایگان نیست. لذا برخی نکات در دوره سئو سال پیش اعلام شده است که نیاز هست آن دوره را مشاهده نمایید و برخی از جدیدترین قوانین سئو امسال را در این دوره آموزش خواهیم داد و نکته هایی که نیاز هست تا در بروزرسانی علم خود از آن بکار گیرد را رعایت کنید.

توجه

تمامی قوانینی که در این دوره آموزش داده می شود جدید است و بر اساس آخرین الگوریتم های گوگل اعلام می شود. لذا چنانچه تغییری در آموخته های قبلی مشاهده کردید تعجب نکنید چرا که گوگل قوانین جایگاه دادن خود را تغییر می دهد و بایستی ما هم بر اساس همان قوانین کارهای خودمان را اجرا کنیم.

سئو 2019

چک لیست سئو چیست؟

در ابتدا باید یک چک لیست از ابزارهای مورد نیاز خود تهیه کنید تا با استفاده از آن طبق برنامه ای مشخص کارهای خودمان را پیش ببریم و بدانیم که کارهایی که برای سئو سال ۲۰۱۹ نیاز هست چه مواردی می باشد و ما کدامیک از آنها را ایجاد کرده ایم و کدام را رعایت نکرده ایم و در حال حاضر از اوضاع و وضعیت سایت های خود مطلع باشیم.

به صورت کلی سئو به ۲ بخش تقسیم میشود:

  1. سئوی داخلی ( On Page Seo )
  2. سئوی خارجی (Off Page Seo)

در این دوره نکات بسیار مهمی درباره سئوی داخلی توضیح داده می شود، تلاش کنید که همه یا اکثر نکات گفته شده درباره سئوی داخلی را انجام دهید، چون تاثیر زیادی در سایت شما خواهد داشت ولی اگر نتوانستید همه نکات را انجام دهید، نگران نباشید.

در نظر داشته باشید که عملیات سئو به صورت یکباره نیست و شما باید مداوم روی سئوی سایت خود فعالیت کنید و نکات گفته شده در زیر را بصورت دوره ای انجام دهید.

پیش نیازها قبل از شروع کار:

  1. نصب گواهینامه SSL و دریافت چراغ سبز و قفل آن
  2. زیباسازی سایت شامل (بنر هدر اختصاصی برای هر سایت، چینش صحیح اخبار و دسته ها در صفحه اصلی سایت، داشتن برگه های تماس با ما و تماس شناور)
  3. نصب نرم افزار مدیریت لینک خودکار
  4. نصب و راه اندازی وبمستر
  5. داشتن افزونه یواست سئو (به صورت پیشفرض توسط آراد بر روی سایت شما نصب شده است.)

یک سایت مانند یک فروشگاه می ماند. هیچوقت یک فروشگاه معتبر ابتدا مغازه خود را با محصولات تکمیل نمی کند و سپس در آینده برایش دکوراسیون بچیند. همیشه ابتدا دکوراسیون چیده می شود و سپس شروع به چیدن محصولات خود می نماید. لذا مورد دوم در گزینه بالا یک امر مهم می باشد. مورد اول و سوم رابطه مستقیم با سئو خواهند داشت.

درخواست های مرتبط با سایت خودتان را می توانید از طریق تیم برندسازی استاد زیارکلائی اجرایی نمایید. جهت راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با بخش پشتیبانی از طریق تلگرام و واتس اپ و حتی تماس تلفنی در ارتباط باشید.

فیلم دوره آموزشی سئو ۲۰۱۹

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120169513 ارسال نمایید.

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید