, , , , ,

افزایش فروش به روش استاد تالیا زیارکلائی

من فاطمه جعفری مشاور تجاری آرادبرندینگ هستم.

برای مشاوره رایگان با آراد برندینگ عدد ۲ را به ۰۹۱۲۰۱۴۴۵۳۶ ارسال نمایید.

افزایش فروش به روش استاد تالیا زیارکلائی موضوع امروز ما است که در ادامه می خواهیم در این مورد به صورت حرفه ای تر بپردازیم که چگونه می تواند فروش ها و درآمدهای مجموعه خودمان را بیشتر کنیم؟

سمینار صادراتی گروه شرکت های آراد

برای افزایش فروش نیاز به ساختار درست و صحیح است که به وسیله آن هم بتوانید مشتریان بیشتری را جذب کنین و هم به صورت تخصصی برندسازی انجام دهید. برندسازی سبب افزایش درآمد ها و فروش ها می شود ولی سوال اینجاست که منظور از برندسازی یا برندینگ چیست؟

افزایش فروش

چرا باید برندسازی کنیم؟

اگر می خواهید فروش بیشتری داشته باشید و درآمد خود را افزایش دهید، نیاز هست که در محیط کسب و کار خود شناخته شده باشید. حال سوال اینجاست که محیط کسب و کار ما کجاست؟ آیا فقط باید در محله و شهر خود به فروش محصولات توجه کنیم؟ یا اینکه می تواند به سراسر ایران محصولات و خدمات خود را ارائه کنیم و حتی به بازارهای جهانی هم فکر کنیم؟

برندسازی به شما قدرت می دهد تا دیده شوید و بازارهای بزرگتری برای خود پیدا کنید و هرچه که جامعه هدف و بازار بزرگتری را برای خود در نظر بگیرید، سهم مشتریان شما بیشتر خواهد شد و در نتیجه افزایش فروش و درآمد خواهید داشت.

شبکه های اجتماعی گروه شرکت های آراد

نظر استاد زیارکلائی در مورد نحوه افزایش فروش

  1. ورودی ها و مشتریان بیشتری را پیدا کنید و همیشه در این تلاش باشید که برای ۳ ماه آینده خود بازاریابی کنید. منظور از بازاریابی، ویزیتوری نیست. بلکه منظور پیدا کردن بازار هست و مدلی از رفتار و ساختار شرکتی که مشتری شما را پیدا کند. نه اینکه شما به سوی مشتری بروید.
  2. با برخورد مناسب در مقابل مشتری، آنها را وادار کنید که محصول یا خدمات مورد نیازشان را از شما تهیه کنند.

دانلود رایگان فیلم آموزشی افزایش فروش به روش استاد تالیا زیارکلائی

جهت دریافت فیلم سمینار آموزشی افزایش فروش به روش استاد زیارکلائی کافی است که بر روی پخش زیر کلیک نمایید یا از طریق آپارات آن را در کانال آراد برندینگ دانلود کنید.

من فریده محمودی مشاور تجاری آرادبرندینگ هستم.

برای مشاوره رایگان با آراد برندینگ عدد ۲ را به ۰۹۱۲۰۲۸۹۱۷۳ ارسال نمایید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *