, , , , ,

افزایش فروش به روش استاد تالیا زیارکلائی

افزایش فروش به روش استاد تالیا زیارکلائی موضوع امروز ما است که در ادامه می خواهیم در این مورد به صورت حرفه ای تر بپردازیم که چگونه می تواند فروش ها و درآمدهای مجموعه خودمان را بیشتر کنیم؟

برای افزایش فروش نیاز به ساختار درست و صحیح است که به وسیله آن هم بتوانید مشتریان بیشتری را جذب کنین و هم به صورت تخصصی برندسازی انجام دهید. برندسازی سبب افزایش درآمد ها و فروش ها می شود ولی سوال اینجاست که منظور از برندسازی یا برندینگ چیست؟

افزایش فروش

چرا باید برندسازی کنیم؟

اگر می خواهید فروش بیشتری داشته باشید و درآمد خود را افزایش دهید، نیاز هست که در محیط کسب و کار خود شناخته شده باشید. حال سوال اینجاست که محیط کسب و کار ما کجاست؟ آیا فقط باید در محله و شهر خود به فروش محصولات توجه کنیم؟ یا اینکه می تواند به سراسر ایران محصولات و خدمات خود را ارائه کنیم و حتی به بازارهای جهانی هم فکر کنیم؟

برندسازی به شما قدرت می دهد تا دیده شوید و بازارهای بزرگتری برای خود پیدا کنید و هرچه که جامعه هدف و بازار بزرگتری را برای خود در نظر بگیرید، سهم مشتریان شما بیشتر خواهد شد و در نتیجه افزایش فروش و درآمد خواهید داشت.

نظر استاد زیارکلائی در مورد نحوه افزایش فروش

  1. ورودی ها و مشتریان بیشتری را پیدا کنید و همیشه در این تلاش باشید که برای ۳ ماه آینده خود بازاریابی کنید. منظور از بازاریابی، ویزیتوری نیست. بلکه منظور پیدا کردن بازار هست و مدلی از رفتار و ساختار شرکتی که مشتری شما را پیدا کند. نه اینکه شما به سوی مشتری بروید.
  2. با برخورد مناسب در مقابل مشتری، آنها را وادار کنید که محصول یا خدمات مورد نیازشان را از شما تهیه کنند.

دانلود رایگان فیلم آموزشی افزایش فروش به روش استاد تالیا زیارکلائی

جهت دریافت فیلم سمینار آموزشی افزایش فروش به روش استاد زیارکلائی کافی است که بر روی پخش زیر کلیک نمایید یا از طریق آپارات آن را در کانال آراد برندینگ دانلود کنید.

به دنبال کسب ثروت و افزایش درآمد هستید؟

ما دانش و تخصص لازم جهت تحقق این امر را در اختیار شما می گذاریم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۹۱۲۰۲۸۹۱۷۳instagram
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید