من چگونه می توانم پولدار شوم

فاطمه رضوانی هستم مشاور آراد برندینگ.
جهت مشاوره رایگان عدد ۲ را به ۰۹۱۲۰۱۶۹۵۱۴ ارسال نمایید.

من چگونه می توانم پولدار شوم؟ چگونه می توانم انسان موفقی باشم؟ راز کسب و کار انسان های موفق و ثروتمند چیست؟ در این آموزش استاد زیارکلائی به شما خواهند آموخت که چگونه شما هم مثل سایر آرادی ها انسان های موفقی باشید.

چگونه پولدار شوم

پول بهترین ابزار برای زندگی کردن است. اگر انسانی پول زیادی داشته باشد به سادگی می تواند از پس مشکلات خود برآید و اگر این پول را نداشته باشد، در زندگی خود باید با مشکلاتش دست و پنجه نرم کند و زندگی خود را به سختی طی نماید.

همایش آرادبرندینگ

خدایا من پول میخوام

بسیاری از مردم جهان فقط از خدا پول می خواهند و خداوند را مانند یک گاوصندوق پر از پول فرض کرده اند که خودکار پول تولید می کند و مانند یک برده برای آنها کار میکند و به آنها پول میدهد.
خداوند به دور از این صفت ها است.
این مردم هستند که باید مطیع خداوند باشند و نه بلعکس، از خداوند درخواست پول و ثروت کنید و در ادامه کاری انجام دهید و چون خداوند حرکت شما را ببیند، گشایشی برایتان فراهم می کند.

پولدار شدن

شبکه های اجتماعی گروه شرکت های آراد

چه کاری انجام دهیم تا پولدار شویم؟

ابتدا باید شغلی انتخاب کنید که بتواند شما را پولدار کند. برخی از مشاغل هستند که دروازه پرداخت آنها بسیار کم است و سقفی دارند و نمی توانند بیش از اندازه و ظرفیت خود به شما پول دهند.
به عنوان مثال کسی که رانندگی می کند چگونه می تواند ماهانه ۴۰ میلیون تومان پول بدست آورد؟
این شغل یک ظرفیتی دارد و از آن ظرفیت می توانید کمتر از ۷ میلیون تومان پول بدست آورید. از خداوند درخواست نکنید که در ظرفیت های کوچکی که انتخاب کرده اید، روزی بیشتری را نصیب شما نماید.

لذا ابتدا باید شغلی را انتخاب کرده و ظرفیت آن از لحاظ مالی بسیار زیاد باشد، مشاغلی چون تجارت و یا Business می توانند به صورت نامحدود و بی پایان تولید ثروت کنند و هیچ حدی برای آن وجود ندارد.
با همین دانش می توانید انتخاب کنید که شغل پر پولی برای خودتان انتخاب کنید و تجارتی از بین میلیون ها محصول و خدمات را به دست خود بگیرید و کارتان را در این زمینه آغاز کنید.

پرسونال برندینگ

چگونه در دوران دانشجویی پولدار شویم؟

اگر شما هم دانشجو هستید و از پدر و مادر خودتان پول میگیرید و شغلی برای خودتان انتخاب نکرده اید، بهتر است که وارد تجارت شوید و به جای اینکه به استخدام یک کارآفرین درآیید به این موضوع فکر کنید که خودتان دیگران را استخدام کنید.
شاید با خود بگویید که سرمایه ندارم و یا راهش را بلد نیستم و حتی ممکن است بگوئید که نمی شود و امکان ندارد.
ما در آراد برندینگ اثبات کرده ایم که جز مرگ، همه چیز راهکار دارد و برای موفقیت نیاز به یک مربی کار بلد داریم که راه و مسیر را برای پولدار شدن به ما نشان دهد.

پولدار

آیا از راه غیر خلاف هم می توان ثروتمند شد؟

یک باور غلط در ذهن ها اینگونه تداعی می کند که هرکس که ثروتمند است از راه خلاف پولدار شده است.
آیا نمی شود از راه خدا و پیامبرانش ثروتمند شد؟
به همین موضوع کمی فکر کنید که آیا خداوندی که این جهان را خلق کرده، راهنمایی نفرستاده که به ما بگوید چه شغلی را انتخاب کنیم؟
آیا آن راهنما هم خودش مثل مردم به سختی پول در می آورد و همیشه زندگی اش با سختی مالی مواجه بود؟
به همین موضوع اگر با دقت فکر کنید می فهمید که پیامبر و امامان ما در شغل تجارت مشغول بودند و صدها کارگر و کارمند داشتند، پس بهتر است به دنبال بهانه نباشید و از همین امروز دست به کار شوید.

چگونه پولدار شوم؟

حتما فیلم آموزشی رایگان چگونه در ایران پولدار شویم را مشاهده کنید.

من چگونه می توانم پولدار شوم؟

اگر شما هم واقعا به دنبال کسب درآمد از راه حلال هستید ولی مسیر آن را نمی دانید پیشنهاد می کنیم که فیلم آموزش کسب درآمد موفق و تضمینی استاد زیارکلائی را مشاهده کنید.

فریده محمودی هستم مشاور آراد برندینگ.
جهت مشاوره رایگان عدد ۲ را به ۰۹۱۲۰۲۸۹۱۷۳ ارسال نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *