,

ایجاد لینکهای داخلی سایت به روش ویکی پدیا

ایجاد لینکهای داخلی سایت

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120463354 ارسال نمایید.

ایجاد لینکهای داخلی سایت به روش ویکی پدیا (Link building in Wikipedia) یکی از صحیح ترین استراتژی های ساختمان لینک یا همان لینک بیلدینگ داخلی وب سایت هست که در این قسمت به صورت تخصصی همراه با فیلم به شما آموزش داده می شود.

در قسمت قبلی در مورد سئو بک لینک صحبت کردیم و فهمیدیم که منظور از لینک بیلدینگ یا لینک سازی در سایت یعنی چی؟ چنانچه قصد دارید که قسمت قبلی را مشاهده کنید حتما بر روی عبارت آموزش بک لینک برای لینک سازی داخلی و خارجی کلیک نمایید.

ایجاد لینکهای داخلی سایت

هدف از ایجاد لینکهای داخلی سایت چیست؟

لینک سازی داخلی سایتهدف از ایجاد لینک های داخلی سایت پاسکاری درونی است که مخاطبین ما از اطلاعات بیشتری بهره مند شده و زود سایت ما را ترک نکنند. هرچقدر سایت شما بتواند مشتریان خود را بیشتر درون وب سایت نگه دارد و از وب سایت شما خارج نشوند، گوگل و سایر موتورهای جستجو به وب سایت شما اعتبار بیشتری خواهند داد.
لذا ما با استفاده از این تاکتیک قصد داریم که هم اطلاعات بیشتری به مخاطبین خود دهیم و هم آن ها را در درون وب سایت خود حفظ کنیم تا سایت ما را ترک نکنند.

توجه

منظور از محتوای باکیفیت، محتوایی است که بتواند مخاطبین و مشتریان شما را در زمان بیشتر درون صفحه خبری یا نوشته شما نگه دارد.

ویکی پدیاویکی پدیا چیست و چه نقشی در سئو سازی سایت دارد؟

ویکی‌پدیا دانش‌نامه‌ای است همگانی و آزاد؛ بدین معنی که همه می‌توانند به نوشتن و ویرایش نوشتارهای موجود در آن بپردازند. البته این نوشتارها و ویرایش‌ها باید مطابق با اساس‌نامهٔ ویکی‌پدیا باشند؛ یعنی مطالب بی‌طرفانه و بدون پایمال کردن حق نشر دیگران نوشته شده باشند. اما سوال اینجاست که ما با استفاده از این وب سایت می توانیم چه کمکی به خودمان بکنیم؟
همه ی سایت های موفق یک استراتژی یا یک مسیر حرکتی برای خودشان داشته اند و دارند لذا چنانچه اگر شما بتوانید آن مسیر را به درستی تشخیص دهید، کافی است شما هم در همان مسیر حرکت کنید و نیاز نیست یک نابغه طراحی سایت یا سئو باشید. در ادامه شما را با استراتژی حرکتی سئو در لینکهای داخلی سایت به روش ویکی پیدا آشنا می کنیم.

اهمیت ایجاد لینکهای داخلی سایت از نگاه گوگل

سئو بک لینکاستفاده از ایجاد لینک های داخلی در وردپرس برای سایت های محتوا محور، داری اهمیت بیشتری است.
اهمیت این لینک ها به این دلیل می باشد که وقتی خزنده گوگل وارد صفحه ای از وب سایت شما می شود لینک های داخلی موجود در متن شما را نیز دنبال می کند بنابراین خزنده به درستی ساختار وب سایت را درک می کند و همه ی مطالب شما را به سرعت بررسی و Index می کند. ولی این به آن معنی نیست که در یک مطلب ده ها لینک بگذارید! بلکه رعایت تعادل نیز به شما کمک خواهد کرد!

استفاده نکردن از لینک های داخلی در نوشته ها

اگر می گویید که من اصلا نمی خواهم از لینک های داخلی در سایتم استفاده کنم سخت در اشتباهید! خیلی از نویسندگان سایت ها فقط به افزونه مطالب مرتبط بسنده می کنند. استفاده از این افزونه خوب است ولی استفاده از لینک های داخلی چیز دیگری است و بهتر است استفاده از آن را برای خود یک عادت همیشگی کنید.

پنالتی شدن سایت در گوگل

استفاده زیاد در لینک سازی نوشته های سایت

همانطور که در بالا گفتم، در استفاده از لینک های داخلی زیاده روی نکنید. قبلا ربات های جستجوگر فقط می توانستند تا ۱۰۰ لینک را آنالیز کنند ولی در حال حاضر چنین چیزی نیست. Google در سال ۲۰۱۳ این محدودیت را حذف کرد و در حال حاضر می توانید تا چند هزارتا لینک استفاده نمایید. پس خیالتان راحت باشد تا چند هزار تا لینک می توانید استفاده نمایید.

لینک دهی بیش از حد به یک مطلب و صفحه مشخص

ایجاد لینک داخلی خوب است ولی نه اینکه چندین و چندبار به یک صفحه خاص ارجاع دهید. ممکن است آن صفحه برای شما ارزشمند باشد شاید هم برای شما آن صفحه درآمدزا است.
سعی کنید یک مطلب خاص را چندین بار در مطالب خود لینک دهی نکنید. تنها روی یک مطلب خاص متمرکز نشوید. گاهی اوقات میبینیم که قالب وردپرس سایت شما خود یکسری لینک به صفجه اصلی سایت دارد و اگر شما هم اینکار را تکرار بکنید برای شما نیز این مشکل پیش خواهد آمد.

دانلود فیلم ایجاد لینکهای داخلی سایت به روش ویکی پدیا

اگر می خواهید این آموزش ارزشمند رو از زبان مهندس تالیا زیارکلائی بشنوید، همین حالا بر روی دکمه زیر کلیک کنید و فیلم ۷ دقیقه ای آن را دانلود کنید.

 

کاربر گرامی

دانلود فایل های آموزشی، فقط برای نمایندگان آراد برندینگ ممکن می باشد.

جهت دریافت نمایندگی آراد برندینگ، ابتدا نام شهر خود را به 10006525 پیامک نمایید.

در صورتی که پیشتر نمایندگی آراد برندینگ را دریافت نموده اید بر روی لینک ورود کلیک نموده و با اکانت خود وارد شوید.

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120463352 ارسال نمایید.