, ,

دانلود آموزش طراحی بنر تبلیغاتی با فتوشاپ

طراحی بنر تبلیغاتی با فتوشاپ

دانلود آموزش طراحی بنر تبلیغاتی با فتوشاپ همراه با فایل لایه باز PSD به صورت کاملا رایگان از طریق سایت آراد برندینگ میسر می باشد که می توانید در ادامه همین پست موارد مورد نیازتان را دریافت کنید.

فتوشاپ یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای طراحی گرافیکی است که در دوره های قبلی آموزش کار با فتوشاپ بیشتر با این موضوع آشنا شده اید و این بار قصد داریم به صورت کاملا حرفه ای شروع به طراحی بنر تبلیغاتی برای سایت کنیم.

بنر های سایت دارای ابعاد متفاوت و مختلفی هستند که مهمترین بنر های مورد نیاز ما برای سایت های تجاری عبارتند از:

  • بنر هدر سایت
  • بنر بین محتوای نوشته های سایت یا مقالات
  • بنر گوشه سایت مخصوص ابزارک
  • بنر انتهای نوشته ها

این ۴ بنر سبب زیبایی چند برابری سایت ها می شوند و پیشنهاد می کنیم که حتما از هرکدام از این ۴ مدل، طرح های متنوع و زیبایی خلق کنید. چنانچه خلاقیتی ندارد و یا حتی علاقه ای به طراحی بنر ندارید پیشنهاد می کنیم طراحی بنر را به واحد پشتیبانی سایت آراد برندینگ بسپارید تا با طرح های زیبایی با شما همراه باشند.

طراحی بنر تبلیغاتی با فتوشاپ

چه مواردی را باید در طراحی بنر تبلیغاتی رعایت کنیم؟

حجم بنر: حجم و اندازه بنر ها و تصاویر تبلیغاتی از مهمترین شاخصه های طراحی هستند و بنرهای تبلیغاتی بایستی مابین ۴۰ الی ۲۰۰ کیلوبایت حجم داشته باشند و نمی توانند از این حجم عبور کنند. زیرا اگر حجم عکسی از ۲۰۰ کیلوبایت بیشتر شود، بهینه سازی سایت را به خطر می اندازد.

متن حرفه ای: طراحی یک بنر خوب و حرفه ای با متن حرفه ای کامل خواهد شد و باید جملات تاثیر گذار در بنرها استفاده شود که در عین جذاب بودن، ذهن مشتری را به خود درگیر نماید.

قابل فهم بودن: یکی از مهمترین عواملی که در طراحی بنر تبلیغاتی اهمیت دارد، قابل فهم بودن موضوع و هدف شما است که باید به سادگی توسط مشتریان شما دریافت شود.

رنگ بندی بنر تبلیغاتی: از کلیدی ترین بخش های طراحی بنر، استفاده از رنگ های گرم و سرد است و باید بگونه ای از رنگ های ترکیبی استفاده شود که در عین زیبایی، چشم مخاطب را خسته نکند. پیشنهاد میکنیم در مورد این زمینه وسواس زیادی به خرج دهید و کتاب روانشناسی رنگ ها را مورد مطالعه قرار دهید.

طراحی بنر تبلیغاتی

دانلود آموزش طراحی بنر تبلیغاتی با فتوشاپ

به منظور یادگیری طراحی بنرهای تبلیغاتی ویژه سایت های تجاری و آشنایی با فتوشاپ پیشنهاد می کنیم که فیلم آموزشی طراحی بنر تبلیغاتی با فتوشاپ را از طریق لینک زیر به صورت رایگان دریافت و مشاهده نمایید.

فایل آماده فتوشاپ جهت طراحی بنر تبلیغاتی را می توانید از این بخش دانلود کنید.


به دنبال کسب ثروت و افزایش درآمد هستید؟

ما دانش و تخصص لازم جهت تحقق این امر را در اختیار شما می گذاریم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۹۱۲۰۲۸۹۱۷۳instagram