بهترین روش افزایش فروش در آخرین ماه سال

افزایش فروش در آخرین ماه سال

ثبات قیمت دلار و ارز

یک دوره خیلی مهم استارت خورد، همه حواشی کشور دیگر تمام است، اگر در این یک هفته آینده، ما نوسان ارز نداشته باشیم و بازار از نظر قیمت طلا، سکه و دلار ثبات داشته باشد، آن اتفاقات مثبتی که می ­خواهیم شب عید می­ افتد؛ اگر نه، یعنی اگر از فردا قرار باشد دوباره دلار بالا و پایین بشود، کشور تا آخر سال تعطیل است. از آنجایی که این اتفاق دوم را اصلاً محتمل نمی­ بینم و معتقدم هیچ اتفاقی برای قیمت دلار نمی­ افتد همان برنامه اولم را می­ خواهم پیش ببرم. یک انرژی خیلی مثبت بگیرید، خیلی فول انرژی بشوید و تلاش کنید چون این یک ماه آخر وقت فروختن است.

تقسیم بندی گروه ها در افزایش فروش

دو گروه هستند:

  • گروه اول

    کسانی که از خرداد امسال به قبل استارت زده بودند، این گروه مشتری داشتند، قبلاً هم فروختند و از این به بعد هم خیلی خوب می­فروشند. دارند پول در می ­آورند و انرژیشان سر جایش است. برای این گروه اصلاً مهم نیست که وضعیت سایت­ شان چطور است؟ این­ها پول در می­ آورند. دیشب یکی از بچه­ ها می­ گفت با این­که به یک دلایلی سایت­ های من یک ذره افت کرده است ولی از روش­ های قبلی­ آن هنوز دارم پول در می­ آورم. پس وضعیت این گروه خوب است.

  • گروه دوم

    گروهی هستند که تازه از امروز استارت می­زنند. این گروه هم تا یکی دو ماه دیگر سایت ­هایشان بالا می ­آید، به بازار خوب بعد از عید می ­خورند و به راحتی پول در می آورند، نه نا امید می­ شوند و نه استرس دارند. یک گروه استرس دارند، یک گروه یک ذره امیدهایشان کمرنگ شده است. این گروه کسانی هستند که تابستان با ما استارت می ­زنند، این­ها تا رشد کردند و سایت­ هایشان خواست جایگاه بگیرد به آبان و آذر خوردند، ماه ­های آبان و آذر رکود بازار بود و در رکود خرید و فروش نمی­ شود.

بچه­ های قدیمی همه که می­ فروشند از مشتری­ های قبلی خودشان دارند پول می­ گیرند، مشتری جدید سخت پیدا می ­شود. به هر حال آن­ها پول خودشان را دارند، کم یا زیاد، به هر حال پول دارند. این گروه چون فروش ­هایشان شروع نشد الان یک مقدار استرس دارند، به آنها توصیه می­کنم این یکی دو ماه شل نشوند، این یکی دو ماه را زور بزنند، نتیجه آن را خواهند دید. به اندازه­ای که می­ خواستند، آخر فرودین پول در آوردند یعنی به اندازه آن چهار ماهی هم که در نیاوردند در این دو ماه می­ توانند در بیاورند پس فول انرژی واسه پول در آوردن بشوید.

از امروز یعنی 23 بهمن، یک روز خاص در برنامه خودتان بگذارید و یک انرژی کامل به سیستم کاری­تان تزریق کنید و پول در بیاورید. اگر دانشجو باشید، آخر سال هیچ کاری ندارید، اگر جای دیگری مشغول به کار هستید، معمولاً آخر سال خبری نیست، فقط کافی است درگیر حواشی آخر سال نشوید. یعنی خداییش شما دیگر به فکر این چیزها نیفتید ­که لباس چی بخرم؟ برای آخر سال کجای خانه­ام را عوض کنم یا چه چیز خانه را نو کنم؟ کافی است همین یک اشتباه را نکنید و زندگی خودتان را پیش ببرید خیلی شرایط خوبی را تجربه خواهید کرد.

تمرکز بر روی فروش

از امروز یعنی 23 بهمن، یک روز خاص در برنامه خودتان بگذارید و یک انرژی کامل به سیستم کاری­تان تزریق کنید و پول در بیاورید. اگر دانشجو باشید، آخر سال هیچ کاری ندارید، اگر جای دیگری مشغول به کار هستید، معمولاً آخر سال خبری نیست، فقط کافی است درگیر حواشی آخر سال نشوید.

یعنی خداییش شما دیگر به فکر این چیزها نیفتید ­که لباس چی بخرم؟ برای آخر سال کجای خانه­ام را عوض کنم یا چه چیز خانه را نو کنم؟ کافی است همین یک اشتباه را نکنید و زندگی خودتان را پیش ببرید خیلی شرایط خوبی را تجربه خواهید کرد.

مشتری

از امروز پر انرژی باشید، یک روز جدید، برنامه جدید و یک استراتژی جدید را استارت بزنید؛ چون آخر سال برای ما خیلی اهمیت دارد.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد شعبانی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:
سایت شخصی مهندس شعبانی – قائم مقام گروه شرکت های آراد: www.alirezashabani.com

قائم مقام آراد

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.