,

کاهش سئو در بهمن ۹۷

بسم الله الرحمن الرحیم

  • نکته اول: اینکه این هفته پنج‌شنبه در قم هستیم. یعنی من و همه‌ی دوستان در جلسه پنج‌شنبه در قم هستیم. بعضی از دوستان فکر می‌کنند چون در سفر هستیم به جلسه پنج‌شنبه نمی‌رسیم. خیالتان راحت باشد. ما تحت هر شرایطی به جلسات پنج‌شنبه می‌رسیم. پس کسانی که می‌خواهند بیایند حتما از ظرفیت جلسه پنج‌شنبه استفاده کنند. تحت هیچ شرایطی آن را از دست ندهند. پنج‌شنبه بیایند. همدیگر را می‌بینیم.
  • نکته دوم : درباره جام ملت‌ها است. متأسفانه تیم ملی حذف شد. یکی از دوستان نوشته بود ((حتی با حذف تیم ملی تا آخر جام ملت‌ها تخفیفات خود را داریم)). کلی خندیدم. کاملا مشخص بود که فوتبال‌ها را نگاه نمی‌کند و فقط دنبال این است که از این شرایط برای اقتصاد خود استفاده کند. از نظر اقتصادی کار خوبی است.

به هر حال این استراتژی هم تمام شد. جام ملت‌ها هم تمام شد. دیگر نمی‌توانیم کاری برای آن بکنیم. سراغ برنامه‌های بعدی خود می‌رویم. این روزها کاملا از ظرفیت‌ها استفاده کنید. حواستان به سایت‌هایتان باشد. نتایجی که دارم از SEO19 می‌بینم این است که کارکردن روی سایت‌ها کمی سخت‌تر شده است. به تولید محتوای بیشتری نیاز دارد چون نمی‌توانیم کپی کنیم. اما شرایط سایت‌ها خیلی بهتر شده است. از دوستان که می‌پرسم، خیلی از شرایط سایت‌هایشان راضی‌تر هستند. سعی کنید که حتما از این بستر و شرایط استفاده کنید. حتما خوب روی سایت‌هایتان کار کنید.

احتمالا بازار ما تا ۲۵ بهمن قفلی خود را دارد. بعد از آن شرایط عادی می‌شود. شرایط برمی‌گردد. خیلی از دوستان می‌گویند که افت فروش و زنگ‌خور داشته‌ایم. اصلا نگران نباشید. در تمام حوزه‌ها همینطور است. هیچ ربطی به حوزه کاری شما ندارد. در این روزها پرتلاش باشید تا زمانی که بازار برگشت بتوانید بیشترین سود ممکن را ببرید.

یادتان نرود که تقاضاها از بین نمی‌رود، فقط عقب و جلو می‌شود. مردم، تاجران و فعالان اقتصادی می‌توانند نیازهای خود را کمی عقب ببرند، خریدهای خود را به تأخیر بیاندازند و منتظر بمانند تا ببینند چه می‌شود، اما نمی‌توانند آن را حذف کنند. پس شما کار خود را بکنید تا روزهایی که به شرایط عادی برگشتیم بتوانید خیلی خوب پول درآورید.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد شعبانی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:
سایت شخصی مهندس شعبانی – قائم مقام گروه شرکت های آراد: www.alirezashabani.com

قائم مقام آراد

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید