, , ,

کارگروه آراد برندینگ و مسیر تجارت

شنبه است، ما یک پنجشنبه خیلی خوب را پشت سر گذاشتیم برای همین دوباره حالمان خوب است، انرژیمان خوب است و داریم هفته را خوب شروع می­کنیم. پنجشنبه هفته قبل جلسه را داشتیم ولی هفته قبلش که جلسه را برگزار نکرده بودیم شاید بعد از ۴ ماه، ما اولین پنجشنبه­ای بود که جلسه نداشتیم، یک کمی حالمان بد شده بود و خوشحال هستیم که داریم دوباره جلساتمان را برگزار می­کنیم. ما تمام پنجشنبه­ها را هستیم مگر این که اتفاق نادری بیفتد و گرنه قطعاً جلسات پنجشنبه برگزار می­شود، خیلی جلسات خوبی است.

یک دوستی داشتم جلسه هفته قبل او را دیدم می­گفت: جلسات پنجشنبه شما خیلی خوب است. با دوست خودش آمده بود و به دوستش می­گفت جلسات پنجشنبه را بیا، خیلی خوب است، خیلی انرژی دارند، خوش می­گذرد. از جلسات پنجشنبه حتماً استفاده کنید. ما تقریباً همه جلسات را هستیم، اصلاً این فرصت را از دست ندهید. یکی از بچه­هایی که پنجشنبه­ها می­آید در اینستاگرام به من پیام داده بود و می­گفت چرا از نتایج آرادی­ها نمی­گویید شما که دارید جواب می­گیرید، چرا کم در کانالتان صحبت می­کنید؟ چون حرف است. حرف از موفقیت را خیلی­ها در ایران دارند می­زنند. متأسفانه قبلاً فقط نتورکرها بودند که کلمه موفقیت را خراب می­کردند الان یک سری دکتر و مهندس هم آمدند که دارند این کارها را انجام می­دهند، دارند موفقیت را خراب می­کنند.

من هر چقدر در کانالم از موفقیت صحبت کنم تا نبینید فقط شنیدید. فاصله حرف تا عمل فقط ۴ انگشت است، از شنیدن تا دیدن. پس ما مثل همیشه رفتار می­کنیم. می­گوییم می­توانیم، می­گوییم می­شود، می­گوییم پولدار هستیم، می­خواهید مطمئن شوید پنجشنبه بیائید. یک روز بیائید تا دفتر ما ببینید و بعد استارت بزنید و بعد شروع به کار بکنید. واقعاً باورم این است، واقعاً رزومه­ام این است، واقعاً توانمندیم این است که هر کسی که می­خواهد پولدار بشود بتواند پولدار بشود.

یعنی ما نمی­گوییم همه ایران پولدار می­شوند ولی یک چیزی را مطمئن هستیم که هر کسی که بخواهد پولدار بشود ما می­توانیم کاری بکنیم که پولدار بشود. سرمایه می­خواهد؟ نه. تخصص می­خواهد؟ نه. کار خاصی باید بکند؟ نه. یک دوستی رفته روی سن و برگشته و گفته روزی ۱۶ ساعت کار کنید. نه، از این خبرها نیست. روزی ۸ ساعت کار کنید و پولدار بشوید. نه قرار است تراکتور باشید و نه قرار است استیو جابز باشید. یک آدم معمولی باشید که باهوش دارید رفتار می­کنید و پولدار بشوید.

اخذ کارگروه آراد برندینگ

از پنجشنبه فاصله بگیریم و بیائیم به شنبه. یک بحثی آمده در کانال ما تحت عنوان کارگروه . بعضی از دوستان برایشان سوال است که این چیست؟ برای گسترش فعالیت آراد برندینگ داریم کارگروه می­دهیم، یک چیز کاملاً طبیعی است. اگر می­خواهید اطلاعات بیشتر کسب کنید به آن شماره­ای که قرار داده شده پیام بدهید، بچه ­های دفتر مرکزی با شما تماس می­گیرند و شما را راهنمایی می­کنند. هرچند توضیحات در کانال هم قرار گرفته و تقریباً می­توانید متوجه شوید که داریم به چه صورت فعالیت می­کنیم؟

یک فرصت، یک ظرفیت و یک مسیر است که در آن دو تا اتفاق برایتان بیفتد:

۱- پول در بیاورید.

۲- از آنجایی که خودتان یک فعال اقتصادی هستید یک مسیر داشته باشید با فعالان اقتصادی شهرتان صحبت بکنید، وارد جمع­های بزرگ شهرتان بشوید.

می­گویند اگر می­خواهید پولدار بشوید حتماً اول دوستان­تان را پولدار انتخاب کنید. شما میانگین ۵ نفر اصلی اطرافتان می­شوید. پس بیائید با این مسیر، وارد پولدارهای شهرتان، کارخانه­دارها و فعالان اقتصادی بشوید تا بتوانید دوستان خوبی را برای خودتان انتخاب کنید. پس یک ظرفیت و یک بستری برای شما وجود دارد تحت عنوان کارگروه آراد برندینگ. اگر دوست داشتید از این مسیر هم استفاده کنید.

تقریباً اقتصادمان در ثبات است. یکی دو تا از بخش­های اقتصاد مانده که آن­ها هم آرام بشوند اقتصاد آرام می­شود. همان پیش بینی که از قبل کرده بودم، آخر ۹۷ خوب تمام می­شود. دلار به ثبات رسیده، یک کم دیگر کاهش قیمت در طلا و سکه خواهیم داشت. احتمالاً یک تکان خیلی خوب به بازار خودرو و موبایل وارد می­شود و اگر این اتفاقات بیفتد کل بازار یک افتی می­کند و یک آرامش بیشتری پیدا می­کند. شما کاری به اقتصاد کلان نداشته باشید، هیچ تأثیر منفی قرار نیست روی شما بگذارد و به یک ثباتی خواهد رسید.

پس کارهایتان را پیش ببرید، خودتان را آماده کنید برای پول در آوردن. مسیرهای اقتصادی آرام شد، دیگر آن سروصداها تمام است، همه چیز گران شدن­ها تمام است و بازار دارد به سمتی پیش می­رود که تمام کسانی که به عنوان تاجر داشتند فعالیت می­کردند بازار را در دست بگیرند.

پس اصلاً فرصت­ها را از دست ندهید و سعی کنید به راحتی پولدار بشوید. یک چیزی را باور کنید برای پولدار شدن نه قرار است شما استیو جابز باشید و نه قرار است تراکتور باشید که روزی ۱۸ ساعت کار بکنید. شما روزی ۸ ساعت کار بکنید، روزی ۶ ساعت کار بکنید ولی باهوش و درست کار بکنید.

یک جمله معروفی هست که می­گوید: «آن­هایی که عرق می­ریزند پولدار نمی­شوند، آن­هایی که پولدار شدند عرق نریختند». پس بروید  پولدار بشوید، باهوش باشید.

موفق و مؤید باشید. هفته خوبی داشته باشید. یا علی. خدانگهدار.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد شعبانی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

قائم مقام آراد

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *