, ,

موفق ترین افراد جهان تلاش کردند یا تفکر مثبت؟

موفق ترین افراد جهان تلاش کردند یا تفکر مثبت

اگر دقت کرده باشید، من هر چند وقت یکبار به مسئله‌ای می‌پردازم، آن را کامل آنالیز و باز کرده و از آن می‌گذرم. چرا؟ چون بعضی پارامترها در ذهن مردم مهم شده‌اند.

کسانی که عضو آراد نیستند، جزئی از جامعه هستند. اعضای آراد یک بخش و افراد بیرون یک بخش دوم هستند. بخشی از جامعه‌ای که معتقدند دیگر به دست نمی‌آید، شرایط بد است و از آن راضی نیستند. در حال حاضر تقریبا ۹۰-۹۵ درصد ایرانی‌ها از شرایط خود راضی نیستند. از اطرافیان خود شروع کنید و تا دورترها بروید. با هر کس که صحبت کنید از شرایط خود راضی نیست. این اتفاق بیرون از آراد است و دلایل و ریشه‌هایی هم دارد.

موفق ترین افراد جهان تلاش زیادی کردند

من سعی می‌کنم هر چند وقت یکبار یکی از مسائل مربوط به آن را کامل برایتان پوشش دهم. مثلا مدتی می‌گفتم که تأثیر دلار بر زندگی شما هیچ است و ثابت کردم که چه دلار ارزان و چه گران شود، شرایط زندگی ما عوض نمی‌شود. چند روزی است درباره کانال‌های انگیزشی، انرژی مثبت، کارما، قانون جذب و این قسم مسائل توضیح می‌دهم. اگر شماره تماس یا اینستاگرام من را داشته باشید دیده‌اید که تعدادی از پست‌های آن‌ها را نیز منتشر کرده‌ام.

بعضی از دوستان می‌گویند تفاوت بین ما و آن‌ها چیست؟ مثلا یکی از آن‌ها در کانال خود نوشته بود که خانمی بعد از ۱۵ سال با انرژی مثبت باردار شده است، یک نفر با فکرکردن به بنز به آن رسیده است، یک نفر با فکر مثبت بدهی میلیاردی خود را پرداخت کرده است. این‌ها فقط از فکر مثبت صحبت می‌کنند.

نه تنها من، خود شما هم اگر به اتفاقات زندگیتان نگاه کنید می‌بینید تابع کارهایی است که انجام داده‌اید نه فکرهایی که کرده‌اید.

رتبه کنکور شما مساوی میزان درس‌خواندن شما است. اگر شما دوست داشتید که شریف قبول شوید و روزانه ۲۰ دقیقه درس می‌خواندید، قطعا دانشگاه آزاد واحد فلان قبول شده‌اید.

موفق ترین افراد جهان تلاش زیادی کردند

به کارها و زندگی خودتان نگاه کنید. بعضی از دوستان می‌گویند شما هم این حرف‌ها را می‌زنید یا استوری از موفقیت بچه‌های گروهتان می‌گذارید، چه کسی می‌گوید این‌ها درست است؟ من می‌گویم تمام جملاتی که در آن کانال‌ها قرار می‌گیرد دروغ واضح است.

جلسات حضوری آراد برندینگ

بعضی از بچه‌ها می‌گویند ممکن است مال ما هم دروغ باشد. مجموعه آراد یک تفاوت بسیار بزرگ با تمام مجموعه‌های دیگر در کشور دارد و آن هم این است که ما هر هفته پنج‌شنبه جلسه برگزار می‌کنیم و قدیمی‌ها می‌آیند. این به چه معنی است؟ به جای اینکه در کانال عکس بگذاریم (که خیلی کم این کار را می‌کنیم) می‌گوییم حضوری بیایید و ببینید. کسانی که آمدند دیده‌اند که در دفتر باز است و هر کس که بخواهد وارد می‌شود. جلسه هم ۴۵ دقیقه نیست که نتوانید با کسی صحبت کنید. ساعت دو شروع می‌شود، اما می‌توانید از ساعت ۱۱ به دفتر بیایید. حداقل تا ساعت هشت شب هم طول می‌کشد و بعضا شام هم هستیم و تعداد زیادی تا ۱۲ یا یک بامداد هم می‌مانند.

پس یک تفاوت بسیار آشکار داریم. ما شما را به حضور دعوت می‌کنیم. وقتی کار مجموعه‌ای درست و حرف‌هایش صادقانه باشد، در اولین قدم می‌گوید بیایید بنشینیم رودررو صحبت کنیم. بچه‌هایی که کار تجارت می‌کنند این حرف من را خیلی خوب می‌فهمند. مشتری که واقعی می‌شود می‌گوید حضوری هم پول می‌دهم و مشکلی ندارم. تأمین‌کننده که واقعی است می‌گوید به کارخانه یا دفتر بیایید. هر کس از حضور پرهیز کند یعنی جایی از کار مشکل دارد.

موفق ترین افراد جهان تلاش کردند یا تفکر مثبت

در دفتر ما همیشه باز است، داخل بیایید و ببینید.

شاید در مورد این کانال‌ها فایل نگذارم چون به اندازه کافی برایتان آنالیز کردم.

تفکر مثبت پولسازی نمی کند

اینکه کسی بگوید من با فکر کردن به پول پولدار شدم، از دو حال خارج نیست: یا دروغ می‌گوید یا جنس ناب می‌گیرد! در غیر اینصورت نمی‌شود.

مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد

اصلا شک نکنید. با فکر مثبت و مسائل این چنینی، سی دی آموزشی، کتاب و غیره هیچ اتفاقی برایتان نمی‌افتد. این دوره‌ها حداقل ۱۵-۱۶ سال است که در ایران آغاز شده است. چرا جلسه‌ای نمی‌گذارند که آدم‌های موفق گروه آن‌ها را ببینیم؟ چرا همیشه با یک همایش دو ساعته تمام می‌شود که همه هم غریبه‌اند؟ یک جلسه هم بگذارید و ۵۰۰ نفر از فعالان گروهتان را دعوت کنید تا ما هم ببینیم و یاد بگیریم. امیدوارم این دغدغه شما را هم رفع کرده باشم و دیگر ابهامی برایتان نمانده باشد که بخواهید این کانال‌ها را بررسی کنید.

تفکر مثبت پولسازی نمی کند

تلاش کنید تا پولدار شوید

امروز یک استوری در اینستاگرام و همزمان در واتس‌آپ می‌گذارم درباره کسی که می‌گوید یک معامله ۲۲ میلیونی کرده‌ام، ۱۰ درصد سهم من است که دو میلیون می‌شود، تأمین‌کننده یک میلیون پیش‌پرداخت را به حسابم واریز کرد. به مبلغ کار ندارم، این آدم شش ماه یا یک سال پیش پولی درنمی‌آورد بااینکه در آراد فعالیت می‌کرد. خود او، ذهنش و آراد ثابت است. امروز پول درمی‌آورد چون سه ماه است که کار می‌کند.

پس بدانید حتی اگر در آراد باشید که یک مسیر بکر و پولساز است باید تلاش کنید تا پول درآورید و کسانی پول درمی‌آورند که تلاش می‌کنند.

ما تنها می‌توانیم به تلاش‌های شما جهت دهیم تا شما را در جهت مثبت وارد تجارت کنیم و کاری کنیم که پول درآورید.

اگر به خاطرم بماند در روزهای آینده مثالی خواهم زد درباره جواب سوالی که گفته بود آرایشگری بهتر است یا موبایل فروشی؟

امروز پنج‌شنبه است و طبق هر هفته جلسه عمومی داریم. کسانی که هنوز فکر می‌کنند ما هم یک کانال و مجموعه مثل دیگران هستیم، یک پنج‌شنبه تشریف بیاورند تا متوجه شوند که ما اصلا شبیه همه نیستیم و فقط ما هستیم.

امروز پنج‌شنبه است، کسانی که حضوری می‌آیند را می‌بینیم. آن‌هایی که نتوانسته‌اند بیایند سعی کنند هفته‌ های بعد بیایند. زیاد هم جوابگوی تلفن نیستم. إن‌شاءالله شنبه در خدمتتان خواهیم بود. موفق و مؤید باشید. به جای غرزدن، تلاش کنید و پول درآورید.

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *