,

شروع به کار در برندینگ و تردیدهای آن

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120463354 ارسال نمایید.

مواجهه با تردیدها

بسیاری از اوقات شما کاری را با ما شروع می‌کنید و بعد درگیر تردیدهایی می‌شوید. «آیا این محصولی که من انتخاب کردم، واقعا بهترین محصولِ ممکن است؟ آیا واقعا محصول درستی را انتخاب کردم؟ آیا واقعا در مسیر درستی پیش می‌روم؟» این تردیدها به سراغ شما می‌آیند. باید توجه داشته باشید که پیش از اینکه کار با ما را شروع کنید، کارشناس‌ها و مشاورهای ما به شکل‌های مختلف شرایط کار شما را بررسی کردند و ایده‌آل‌ترین و بهترین شرایطی که شما می‌توانستید در آن شروع به کار کنید، برای شما فراهم کردند. پس دیگر نگران نباشید. تردید نکنید و برای خودتان زمان تلف‌شده ایجاد نکنید. زمان‌ها و فرصت‌ها را نسوزانید. وقتی تصمیم‌تان را گرفتید، شروع کنید. منتظر نباشید و کارتان را معلق نگه ندارید، پیگیر باشید.
واحد فنی ما پاسخگو خواهد بود و تمام تیم اجرایی پیگیر این هستند که شما سریع‌تر به هدف خود برسید. چون زمان برای ما بسیار مهم است. البته نقص‌هایی هم در کارمان داریم، اما با شما و همراهی شما این نقص‌ها را برطرف می‌کنیم تا بتوانیم بهترین‌ها نتیجه‌ها را از کار به دست بیاوریم. بنابراین نگرانی‌ها را از خود دور کنید و در کار خود مصمم پیش بروید.

چگونگی تغییر محصول

اگر به هر علتی شرایطی ایجاد شد که واقعا خواستید محصول‌تان را عوض کنید، چندان نگران نباشید. اگر سایت‌های شما راه‌اندازی شده باشد و صرفا بخواهید محصول‌تان را عوض کنید، برای هر کدام از سایت‌ها بدون در نظر گرفتن هزینه‌های ثبت دامنه، مبلغ ناچیزی پرداخت می‌کنید. می‌توانید با واحد فنی یا مشاورهای ما ارتباط برقرار کنید و آن‌ها به شما می‌گویند این هزینه چقدر است تا این تغییرات را برای شما انجام بدهیم. این مبلغ معمولا یک پنجم -کمتر یا بیشتر- هزینه اولیه سایت‌هاست. چون این عددها براساس پارامترهایی تغییر می‌کند، من عدد دقیقی به شما نمی‌گویم. شما این مبلغ را پرداخت می‌کنید و تغییر حوزه را برای شما انجام می‌دهند.
اما نگران نباشید. کار و تجارت کردن، به هر گونه‌‌ای که باشد و با هر محصولی که باشد، حتی اگر هم شما علاقه‌مند باشید که بعد این محصول را عوض کنید، تجربه تجارت را به شما می‌آموزد. هر شغل یا محصول دیگری که برای کارتان انتخاب کنید، در فرایندهای بعدی سرعت چند برابری خواهید داشت. چون توانمندی‌های شما در مذاکره، پیدا کردن تأمین‌کننده و مذاکره با تأمین‌کننده و سایر کارها به‌مراتب بسیار بهتر می‌شود. و شما همیشه فرصت‌های جدیدی را در کار خود تمرین می‌کنید، اما با قدرت و توان بیشتری. شما دیگر یک فرد تازه‌کار حساب نمی‌شوید. بلکه فردی قدیمی هستید که می‌خواهد محصول خود را عوض کند. پس کافی است شروع کنید تا بتوانید نتیجه خوبی از کارتان به‌دست بیاورید.

مشاور تجاری و برندسازی

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120463352 ارسال نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید