,

شرایط اقتصادی در ۶ ماه آینده

شرایط اقتصادی

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120463354 ارسال نمایید.

دیروز یک جلسه آنلاینی برگزار کردیم در مورد پیش بینی از وضعیت اقتصاد در سه ماه آخر سال و سه ماه اول سال ۹۸ که چون ظرفیت کلاس­های آنلاین ما ۱۵۰ نفر است، یک تعدادی از دوستان پشت کلاس مانده بودند، ظرفیت تکمیل شده بود و خواسته بودند که نکاتش را در فایل­های شب بیان کنم که انشاء الله سعی می­کنم در روزهای آینده در مورد آنها دوباره صحبت بکنم.

اما به طور کل ما دیشب در جلسه هم ثابت کردیم که اگر کسی الان شروع بکند و باهوش باشد احتمالاً به دلایل شرایط خاص اقتصادی که ما در این ۲ ماه، ۳ ماه خواهیم داشت و ۳ ماه اول سال ۹۸، می­­تواند یک مسیر چند ساله را ظرف چند ماه طی کند و نتایج خوبی را در کارش ببیند، پس سعی کنید از ظرفیت­ها به خوبی استفاده بکنید. کسانی که محصولی را می­شناسند، انتخاب کنند، روی آن محصول کار بکنند و محصولشان را پیش ببرند. کسانی که نمی­شناسند، یک فایل دیشب در مورد انتخاب محصول در این هفته، در کانال گذاشتم. سعی می­کنم به صورت هفتگی یک سری محصولات را از مناطق  مختلف کشور پیشنهاد بدهم و از این ظرفیت استفاده بکنید تا بتوانید راحت­تر انتخاب محصول بکنید.

به هر حال محصول شما هر چه که باشد، حوله باشد، عسل باشد، کینوآ و کوکوپیت باشد، چرم باشد یا پارچه، چوب باشد یا سنگ فیروزه، کافی است تلاش بکنید، کافی است باهوش باشید تا پول در بیاورید. شما آسا­ترین محصول را به یک آدم خنگ بدهید از آن پول در نمی­آورد و سخت­ترین محصول را به یک آدم باهوش بدهید از آن پول در می­آورد. کافی است خودتان قوی باشید تا بتوانید به راحتی پول در بیاورید.

احتمالاً ظرف دو سه روز آینده کشور به سمت فوتبال و دغدغه­های فوتبالی می­رود، دوباره یک سری افراد، آرمان کشور می­شوند. یک کلیپی دیدم خیلی زشت بود، یک سوال اطلاعات عمومی از بازیکنان تیم ملی پرسیدند که مرکز استان قزوین کجاست؟ جواب داد: قم، بعد این­ها در اینستاگرام هرکدام ۴، ۵ میلیون فالور دارند. چه چیز این­ها را فالو می­کنید؟ به هر حال تا چند روز دیگر الگوهای جامعه به سمت فوتبال می­رود، از ظرفیت­ جام ملت­ها استفاده کنید، شما روی موج سوار بشوید و با ساختن یک سری کلیپ­های خوب، یک سری تبریک­های قهرمانی، یک سری تخفیف­های ویژه برای جام ملت­ها، یک سری همراهی با فوتبال، خودتان را بالا بیاورید و از ظرفیت­های آن بهره ببرید. به هر حال، خوب یا بد، این­ها الگوهای جامعه هستند، همان کسی که حتی نمی­داند مرکز استان قزوین کجاست، امروز الگوی جامعه است. از این بازیکن خواسته می­شود اسم پسری نام ببرد که دو تا نقطه داشته باشد، جواب می­دهد ویدا. به هر حال این­ها امروز الگو هستند و شما باید از همین ظرفیت­ها استفاده کنید و پول در بیاورید.

یک خوبی دارد، خوبی آن این است که شما می­فهمید که در کشور بی ­رقابتی هستید، در کشور ما خیلی از قوه عقل استفاده نمی­شود، اگر کمی باهوش باشید می­توانید از همین شرایط استفاده کنید و خوب پول در بیاورید. پس  اصلاً دچار نا امیدی نشوید، همان جامعه­ای که دلار ۲۰۰۰۰ تومان شد، همان جامعه­ای است که دلار ۱۰۰۰۰ تومان شد، همان جامعه­ای است که یک دفعه جام جهانی می­رویم و بعد از آن جام ملت­ها می­رویم. یک روزی همه ما فوتبالی می­شویم و یک روزی والیبالی. در این جامعه باید خودتان باهوش باشید، خودتان درست عمل کنید و خودتان پول در بیاورید. جامعه ما فقط یک خوبی دارد و آن این است که خیلی رقیب ندارید. پس از این بستر و از این ظرفیت استفاده کنید، قدر بدانید، تلاش کنید و پولدار بشوید.

برای کار نکردن بهانه زیاد دارید ولی برای کار کردن نیاز به هیچ بهانه­ای ندارید، کار کنید و پولدار شوید. اگر در کارتان سوالی یا ابهامی داشته باشید می­توانید با من تماس بگیرید ولی اگر بهانه­ای داشتید، در همان بهانه­های خودتان بمانید. ما داریم پول در می­آوریم، برای کسانی هم که پول در نمی­آورند، خیلی وقت نمی­گذاریم.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد شعبانی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

قائم مقام آراد

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120463352 ارسال نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید