🌹 آراد برندینگ بزرگترین خانواده پولساز ایرانی
🔷 اطلاعات بیشتر با ارسال نام شهرتان به 10009565
,

سایت مپ سایت وردپرس و نصب آن در گوگل

سایت مپ سایت وردپرس

 

.سایت مپ سایت چه تاثیری در سئو دارد؟ آیا سایت وردپرس و دیگر وب سایت ها نیاز به نقشه گوگل دارند؟ چگونه می توان سایت مپ را در گوگل وبمستر نصب و راه اندازی کرد؟

نقشه سایتهمانطور که در قسمت های قبلی آموزش سئو ۲۰۱۸ یاد گرفتید، باید متوجه شده باشید که هر محتوایی که توسط شما بر روی سایت منتشر می شود، نیاز دارد تا توسط گوگل مورد بررسی و مطالعه قرار گیرد. برای این امر نیاز هست که سایت شما به سرچ کنسول یا همان وبمستر گوگل معرفی شده باشد که خوشبختانه واحد فنی آراد برندینگ این کار را به صورت رایگان انجام می دهد و نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای برای این خدمات نیست.
اما با این وجود گاهی اوغات به دلیل حجم بالای اطلاعات در سایت شما، گوگل نمی تواند محتوایی که شما اخیرا منتشر نموده اید را سریعا ایندکس کند و شاید این موضوع هفتگی و حتی ماهانه از سوی گوگل انجام شود و خبرهایتان ایندکس گردد.

چرا باید سایت مپ سایت بسازیم؟

شما با معرفی سایت مپ خود به گوگل می توانید نقشه راهی برای گوگل ایجاد کنید که بدینوسیله گوگل حقیقتی از سایت شما را درک کند و بتواند به سادگی بر روی سایت شما بخزد و نوشته های شما را مورد مطالعه قرار دهد. در چنین حالتی خزیدن ربات های گوگل یا همان عنکبوت های خزنده بر روی سایت شما کاری آسان خواهد بود و خوشایند گوگل نیز می باشد.

چند مدل سایت مپ داریم؟

سایت مپ ها بر اساس نوع سایت شما تفکیک می شوند شاید ساتی فقط محتوای متنی تولید کند که فقط به یک الی ۲ سایت مپ نیاز داشته باشد و شاید سایت دیگری با تولید محتوای متنی، تصویری، صوتی و حتی فیلم و آرشیوی از نمونه کارها و … بخواهد ده ها سایت مپ ایجاد کند.
بسته به نوع محتوای تولید شده در سایت شما، سایت مپ های مجزایی نیاز هست تا ساخته شود.

سایت مپ سایت وردپرس

نقشه سایت چگونه تنظیم می شود؟

تنظیمات مربوط به نقشه سایت توسط واحد فنی آراد برندینگ انجام می پذیرد. نیاز نیست شما برای این بخش هیچگونه علمی داشته باشید و بخواهید خودتان را به دردسر و سختی بیاندازید.

ضمنا همانطور که در این فیلم آموزشی اشاره شده، نصب سایت مپ الزامی نیست و فقط برای اینکه خودتان اطلاعات بیشتری بدست آورید مورد نیاز قرار می گیرد.

آموزش نصب سایت مپ بر روی سرچ کنسول (وبمستر) گوگل

در ادامه فیلم آموزشی نصب سایت مپ در سرچ کنسول گوگل را می توانید دانلود کنید. نکاتی که در این آموزش گفته می شود را با دقت گوش دهید و حتی پیشنهاد می کنیم که چندین بار ببینید.

 

کاربر گرامی

دانلود فایل های آموزشی، فقط برای نمایندگان آراد برندینگ ممکن می باشد.

جهت دریافت نمایندگی آراد برندینگ، ابتدا نام شهر خود را به 10006525 پیامک نمایید.

در صورتی که پیشتر نمایندگی آراد برندینگ را دریافت نموده اید بر روی لینک ورود کلیک نموده و با اکانت خود وارد شوید.