, , ,

دلایل شکست کسب و کارهای کوچک اینترنتی

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120463354 ارسال نمایید.

دلایل شکست کسب و کارهای کوچک اینترنتی چیست؟ چرا من مثل بقیه افراد موفق نمی شوم؟ آیا من فرد باهوشی نیستم یا افراد موفق خیلی باهوشند؟ آیا من خیلی تنبل هستم و یا آنها خیلی پرتلاشند؟ این ها شبهاتی است که برای هر کس پیش می آید و دلیل اصلی شکست در کسب و کار خود می دانند.

از نظر مشاورین آراد برندینگ، دلیل شکست و عدم موفقیت، تنها مسیر حرکت است. انسان های موفق، اصولا انسان های پرتلاشی نیستند. عمدتا باهوش نیستند. تنها درصد کمی از آنها تلاش و کار زیاد انجام می دهند. ولی چرا با این وجود تعداد موفق ها بسیار زیاد هست؟

چون دلیل موفقیت تلاش زیاد نیست، بلکه مسیر درست است. خیلی ها فکر میکنند که همگی در مسیر آراد و مسیر درست در حرکت هستند. این درحالی است که وقتی از آراد داستان را جویا می شویم، اینطور در میابیم که تقریبا ۵۰ درصد افراد در مسیر درست حرکت می کنند. ولی وقتی با نماینده ها در صحبت هستیم، آنها می گویند که هرکاری که آراد می گوید را من انجام می دهم. یعنی ۱۰۰ درصد در مسیر درست هستم. حال حرف چه کسی را باید باور کرد؟

چرا کسب و کار ما با شکست مواجه می شود؟

همانطور که متوجه شدید، علت اصلی شکست، مسیر غلط است. برخی از افراد تا بخشی از مسیر، همراه آراد می آیند و در بخش دیگر به مسیر خود می روند. این همان دلیل اصلی شکست است. به تصویر زیر با دقت نگاه کنید:

از آنجا که تابلویی وجود ندارد، هرکس به مسیر خود می رود. میگوئیم حداقل ۵ سایت برندینگ و ۱ سایت ویترینی داشته باشید. فرد یک سایت برندینگ می گیرد و بعد از مدتی میگوید، من هرچه که آراد گفته است را گوش دادم و اجرا کردم. ولی شکست خوردم و نتوانستم به درآمدهای بالا برسم. این همان اشتباهاتی است که هر کس امکان دارد مرتکب شود. وقتی می گوید هرچه که آراد برندینگ گفته است من هم اجرا کردم، یعنی بخشی را اجرا کرده و بخشی را اجرا نکرده. یعنی تا جاده ای را با ما در مسیر موفقیت آمده است و بقیه راه را به انتخاب خودش جاده ی دیگری را انتخاب کرده است. حال توقع دارد که به مسیر موفقیت برسد.

جاده موفقیت

جاده موفقیت کجاست؟

توصیه ای دارم برای هرکس که به دنبال موفقیت می گردد، این افراد اغلب هوش بالایی ندارند و پرتلاش هم نیستند. با هوش معمولی و تلاش معمولی همانند بقیه افراد فعالیت می کنند. تنها تفاوت این افراد با دیگران، در اطاعت و اجرا کردن کارها است. مثلا وقتی به آنها می گویی این کار را انجام بده، دقیقا همین کار را انجام می دهد. وقتی میگویی این کارها را نکن، دقیقا همین کارها را ترک می کند.

حال با این وجود دلیل اصلی افرادی که موفق نمی شوند چیست؟ آیا آنها با ما مخالفت می کنند و وقتی می گویی این کار را انجام نده، آنها انجام می دهند؟ خیر پاسخ این نیست.

آنها اصلا نمی دانند که چه کارهایی را باید انجام دهند و چه کارهایی را نباید انجام دهند. آنها اصلا حرف ها را نمیشنود که بدانند. آیا میدانید چرا حرف ها را نمی شنوند؟ آنها اصلا در جلسات حضوری حاضر نمی شوند (به دلایل و بهانه های مختلف). آیا تمامی فایل های آموزشی را مرتب مشاهده نمی کنند و وقتی هم که مشاهده می کنند در حال انجام کار دیگری هستند و همین باعث می شود که حرف ها را درست نفهمند. به آنچه که فهمیده بعضا عمل می کنند و آنچه که نفهمیده که هیچی اصلا نفهمیده و کنار می گذارند و…

همین ها است دلیل عدم موفقیت. هرکس می خواهد موفق شود باید مسیر موفقیت را بشناسد و در آن جاده حرکت کند. جاده موفقیت در جمع های خصوصی راحت تر درک می شود تا در فضای مجازی.

دلایل اصلی شکست کسب و کارها

دلایل شکست کسب و کارهای کوچک اینترنتی از نظر فرد شکست خورده

فرد شکست خورده در جاده ی گمراهی و گیجی قرار گرفته است و نمی داند و کجای مسیر قرار گرفته است. هرچه تلاش می کند و هرچه پیش می رود به موفقیت نزدیک نمی شود و گاها احساس میکند که دورتر هم شده است. وقتی از او می پرسی که چرا تو موفق نشدی، دلایلی را ذکر می کند که هیچکدام مربوط به جاده نمی شود و تنها ابزارهای سرعتی برای حرکت هستند. فرد جاده اش غلط است و می گوید، چون ابزار حرکتی من دوچرخه هست نمی توانم موفق شوم. این درحالی است که نفهمیده مسیرش غلط است. در تصویر زیر نمونه ای از دلایل شکست از سوی فرد ناموفق را مشاهده می کنیم:

کسب و کارهای کوچک

با این توصیف وقتی همه مشکل را در موارد حرکتی می بینند، کسی اصلا به جاده فکر نمی کند. همه فکر میکنند جاده را درست می روند و ابزار حرکتیشان مشکل دارد. ولی اینطور نیست و جاده غلط است. برای موفقیت نیاز به ریبرندینگ دارید. پیشنهاد می کنیم یکبار دیگر با دقت به حرف هایمان گوش دهید و با بهانه های خود راه را بر روی خود نبندید.

راه های جلوگیری از شکست در کسب و کارهای اینترنتی

  • در جلسات حضوری آراد برندینگ شرکت کنید.
  • در شبکه های اجتماعی آراد برندینگ عضو شوید و آموزش ها را دنبال کنید. (اینستاگرام و تلگرام)
  • آموزش های موجود در سایت را مطالعه کنید.

این موارد باعث می شود که شما ابتدا بدانید که آیا درست حرکت می کنید یا خیر؟ سپس ابزار حرکتی خود را با مشاوره گرفتن از مدیران ارشد آراد برندینگ جویا شوید.

در ادامه فایل صوتی مشاوره کسب و کار از زبان مهندس نظام پرور را دانلود کنید تا به برخی از سوالات ذهنی شما پاسخ داده باشیم و بدانید که حالا باید چه کار کنید؟

 

کاربر گرامی

دانلود فایل های آموزشی، فقط برای نمایندگان آراد برندینگ ممکن می باشد.

جهت دریافت نمایندگی آراد برندینگ، ابتدا نام شهر خود را به 10006525 پیامک نمایید.

در صورتی که پیشتر نمایندگی آراد برندینگ را دریافت نموده اید بر روی لینک ورود کلیک نموده و با اکانت خود وارد شوید.

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120463352 ارسال نمایید.