تولید محتوا

تولید محتوا و کسب جایگاه های برتر گوگل

جهت مشاوره رایگان شروع به کار با آرادبرندینگ عدد ۲ را به سامانه ۳۰۰۰۲۱۱۹ پیامک نمایید.

ما بر اساس روش­هایی که داریم مداوم در حال به روز کردن متدهای کاری خودمان هستیم و دنبال این هستیم که جدیدترین روش­ها با توجه به جدیدترین الگوریتم­های گوگل را به شما پیشنهاد بدهیم تا بتوانید خروجی­های خودتان را بهبود بدهید و همیشه در سئو جایگاه­های بهتری بدست بیاورید. ما بر همین اساس روش­ها را به طور مداوم تغییر می­دهیم و سعی می­کنیم بهترین روش­ها و بهترین متدها را به شما ارائه کنیم.

اولین نکته­ای که وجود دارد این است که روز به روز ابزارهای گوگل هوشمندتر، هوشیارتر و دقیق­تر می­شوند و با کمترین خطاها منجر به این می­شود که سایت شما دچار مشکل بشود یا اصطلاحاً دچار پنالتی بشوید یا دچار این سرویس sand box گوگل بشوید یا spanningش بشوید یا هر مدل دیگری یا پاندای گوگل به شما گیر بدهد و امثال اینها منجر به این بشود که سایت­های شما از مسیر خودش خارج بشود و به شما اجازه ندهد که جایگاه بگیرید یا این جایگاه گرفتن بخواهد خیلی طولانی بشود تا بخواهید خروجی بگیرید. براساس تجربیاتی که ما داریم و با توجه به تعداد خیلی زیاد سایت­های بسیار بالایی که در اختیار داریم و فعالیت بچه­ها را می­بینیم و تجربه­های ما و حرف­های ما حرف­هایی نیست که صرفاً بر اساس یک سری مطالعات باشد، بر اساس آن چیزی است که داریم لمس می­کنیم و به واقع داریم می­بینیم.

ما آمدیم ساختار مطلب نویسی را تغییر دادیم یعنی گفتیم به جای این که بخواهید با یک برنامه پرفشار شروع به کار کردن بکنید نوع الگوریتم کارتان را عوض کنیم تا بتوانید راحت­تر در گوگل جایگاه بگیرید و احتمال این که بخواهید span  بشوید یا پاندای گوگل گیر بدهد یا sand box آن بخواهد ایراد بگیرد یا بخواهد شما را پنالتی کند بسیار کاهش پیدا کند و یا کلاً از بین برود و در ضمن خیلی خوب و اصولی بتوانید جایگاه بگیرید. به خاطر همین برای تازه کارها یک مدل گذاشتیم و برای قدیمی­ها یک ساختار دیگر.

برنامه تازه کارها این جوری است که وقتی که شروع به کار می­کنند، از ابتدای کار هر هفته یک مطلب اضافه می­کند، یعنی هفته اول یک مطلب، هفته دوم دو مطلب روی سایت­هایش درج می­کند و  هفته سوم سه مطلب، و همین طور پیش می­رود و مثلاً هفته هجدهم، ۱۸ مطلب درج می­کند یعنی متوسط روزی ۳ تا مطلب درج می­کند اما بعد از ۱۸ هفته دارد این اتفاق و فشار روی سایت­هایش اضافه می­شود و این مانع از این می­شود که خود سایت و سرویسی که سایت دارد دچار سرویس­هایی مثل sand box یا مثل پاندای گوگل و امثال این­ها بشود و مخاطب­ها که از طریق گوگل می­توانید شما جایگاه­هاشان را بگیرید و برای خودتان جلب کنید خیلی راحت­تر و خوبتر باشد و اصولی و منطقی باشد.

پس برنامه را تغییر دادند. من می­گویم کسانی که می­خواهند کار کنند و می­خواهند به خوبی جایگاه بگیرند باید روند تدریجی خروجی­های کارشان را بسنجند. حالا اگر می­خواهد ساختارش را قوی­تر پیش ببرد، مثلاً بر فرض می­گوید من روزی ۵ تا مطلب می­توانم بزنم یا روزی ۲ تا، ۳ تا مطلب می­توانم بزنم، اگر این فرد می­خواهد انجام بدهد باید سایت­های خودش را باکس، باکس کند یعنی یک باکس مثلاً هفته­ای یک مطلب دارد که روی ۵ تا سایت کپی می­شود و یک باکس دیگر دارد که هفته­ای یک مطلب روی ۵ تا سایت دیگر کپی می­شود و این مدل باکس باکس را می­توانم باز به شما پلن بدهم یعنی کسانی که می­خواهند پلن را به آنها بدهم حالا سریعتر می­توانند جایگاههای متنوع بگیرند اما هر باکس باید مطالبش متفاوت و منحصر باشد و ساختارش هم منحصر باشد.

حالا کسانی هستند که می­گویند آقای مهندس، ما هم می­خواهیم کارمان را به آراد بسپاریم و آراد برای ما این پلن را اجرا کند اما فقط مطلب نیست و یک سری اصولی دارد که این اصول را به شما می­گویم. من چند تا بسته برای تازه کارها تعریف کردم، در انتها هم یک فایل می­گذارم که بسته برای قدیمی­ها هست که قدیمی­ها بدانند که چه کاری می­خواهند بکنند و برنامه­شان چیست؟ پس اول از همه این چند تا باکس را خواهم گفت که حالا در فایل­های صوتی جداگانه به شما می­گویم و بعد هم در مورد قدیمی­هایی که امروز دارند کار می­کنند و نگران این هستند که سایت­های ما چطور می­شود؟ وضعیتش چطور است؟ ما چطور رشد کنیم؟ و ما چطور جایگاههای بیشتری بگیریم و خروجی­هایمان را بهبود بدهیم؟ برای آنها پلن خودشان را دارم که به آنها اعلام خواهم کرد.

امیدوارم موفق و پیروز باشید. برنامه جدید ما را در حوزه مطلب نویسی و اصول برنامه مطلب نویسی داشته باشید. در مورد انگلیسی و فارسی هم فرقی نمی­کند، هر دو را قابل اجراست، انگلیسی هم همین مدل است و فارسی هم همین مدل است و تفاوتی با هم ندارند.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد نظام پرور می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

مشاور تجاری و برندسازی

فایل صوتی توضیحات استاد نظام‌پرور، مدیر توسعه کسب‌و‌کار و مشاور امور صادراتی گروه شرکت‌های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

درخواست مشاوره شروع کار

فرم ثبت نام مشاوره شروع کار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *