, ,

تولید محتوای انگلیسی برای سایت

تولید محتوای انگلیسی

در این مقاله در نظر دارم در مورد سایت های انگلیسی، تولید محتوای انگلیسی و همچنین چند نکته مهمی که متأسفانه اغلب دوستان به آن بی توجه هستند اشاره ای داشته باشم.

زمانی که شما سایتی را ساخته ولی مطلبی در آن درج نمی کنید، شبیه موقعی است که قایق و تور ماهی گیری دارید ولی برای صید ماهی طعمه ای را به آن نزده باشید. همانطور که در این وضعیت هیچ ماهی ای عایدتان نخواهد شد؛ سایت ایجادشده نیز هیچ کارایی و فایده ای را برای شما به ارمغان نخواهد آورد.

زمانی که شما سایتی را گرفته ، هزینه های زیاد دامنه هایش را پرداخت کردید حال فضا برای بهره برداری آماده است.

در اینجا این سؤال مطرح است که چرا مطلب روی سایت نمی گذارید؟

مطلب در سایت به مثابه همان طعمه روی قلاب ماهی گیری است؛ چرا که عدم آن، سایت را هم بی فایده خواهد کرد.

اگر راه حلی در سایت برای مطلب گذاری بلد نیستید و یا اینکه وقت ندارید، با حقیر مشورت نمایید. بنده تا حد توان کمکتان خواهم کرد.

بعضاً مشاهده می شود که حتی هفته ای یک مطلب هم در سایت گذاشته نمی شود.

پریروز یکی از دوستان که دو سه ماه است با من کار می کند گفت: هفته ای فقط یک مطلب در سایت می گذارم؛ با این وجود برای فلان محصول درخواست گرفته ام. با ۲۰-۳۰ مطلب، پیشنهاد گرفته است.

به همین صورت، دوستانی که بیشتر کار بکنند خروجی به مراتب بهتری خواهند داشت؛ تا جایی که بعضی ها روزی تا ۴-۵ مورد به آنها پیشنهاد می شود.

برگردیم به مثال قایق و قلاب. در اینجا اصلا مهم نیست قایق چه رنگی باشد و یا سیستم گرمایشی دارد یا خیر، فقط مهم این جاست که قلاب بیشتری انداخته و طعمه بیشتری بگذاری. تعداد دفعات قلاب انداختن و زمان صرف شده برای این کار است که مهم بوده و بازده کار را بیشتر می کند. در مورد کارکردن با سایت هم همین فرمول برقرار است.

در حوزه سایت های فارسی بهتر کار شده ولی در حیطه تولید محتوای انگلیسی و سایت هایش اغلب بی توجهی صورت می گیرد.

من از کسانی که ابزار و امکاناتش را داشته، تصمیم دارند تا در حوزه خارجی کار کنند و خروجی خوب داشته باشند می خواهم تا لطفا کار کنند.
هدف ما این است که شما از کار خود ثمره بگیرید. و این مهم زمانی حاصل می شود که شما برای محیط و کالایی که در اختیار دارید شرایطی ایجاد کنید تا مشتری بتواند شما را پیدا کرده، ارتباط برقرار نماید.

شما مطلبی که نمی نویسید، جایگاهی را هم که به دست نمی آورید. با این حساب مشتری هم با شما تماس نخواهد گرفت تا بتوانید فرصت فروش داشته باشید. در واقع با کمترین کار بیشترین خروجی را روی سایت می گیرید. اما بعضی مواقع همان کمترین ها هم انجام نمی شود.

پذیرش تولید محتوای انگلیسی برای متقاضیان

ما با مجموعه ای صحبت کردیم تا بحث محتوا نویسی را برطرف کنند (برای آن دسته از دوستانی که در این زمینه مشکل دارند.) اگر نیازی به راهنمایی های من باشد کمک خواهم کرد.
با من ارتباط برقرار کنید راهنمایی خواهید شد تا مسائل تان را برطرف نمایید. این نکته بسیار مهمی است تا از زمان حداکثر بهره را برده، هزینه های کمتری برای خود ایجاد نمایید. در غیر این صورت این فرصت سوزی ها منجربه سود کمتر در آینده خواهد شد.

امیدوارم موفق و پیروز باشید.
خدانگهدار

استاد نظام پرور مدیر توسعه کسب‌و‌کار و مشاور امور صادراتی گروه شرکت‌های آراد

4 پاسخ
 1. هوشنگ جاویدنیا
  هوشنگ جاویدنیا گفته:

  سلام
  استاد!
  من اخیرا، درجوزه روغن زیتون، تجارت راشروع کرده ام.
  البته ، درمرحله آماده سازی سایتهاهستم.
  آیا به نظرشما، صلاح هست که همزمان با تجارت داخلی ، نگاهی هم به آنسوی مرزهاداشته باشم؟

  پاسخ
 2. محمد ناظوری
  محمد ناظوری گفته:

  سلام استاد
  من هم خیلی علاقه مند به تجارت در داخل و همچنین در خارج هستم.
  حوزه کاری من کشمش سبز هست آیا میتونم در همین حوزه در تجارت خارج پیشرفت کنم؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *