, ,

تجارت در دنیای اینترنت بدون محدودیت جغرافیایی

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120169513 ارسال نمایید.

تجارت بدون محدودیت جغرافیایی

تجارت روش‌های مختلفی دارد و قومیت‌های مختلفی با ما طرف‌ حساب هستند. زمانی که ما از دیدگاه جغرافیایی به تجارت نگاه می‌کنیم، همیشه با محدودیت‌های مکانی خود همراه هستیم. اما اگر بخواهیم به تجارت در دنیای اینترنت نگاه کنیم، فقط محدودیت زبانی مطرح می‌شود و دیگر جغرافیا در آن مطرح نیست. چراکه هر کسی به هر زبانی سخن بگوید، خروجی‌های خاص خود را در همان زبان می‌گیرد. فرقی نمی‌کند اگر شما انگلیسی جستجو کنید، مخاطب‌های انگلیسی در تمام دنیا نتیجه‌ها را می‌بینند و اگر فارسی باشد، مخاطب‌های شما در تمام دنیا فارسی را می‌بینند.

مزایای استفاده از زبان انگلیسی در تجارت

تجارت به زبان انگلیسی یعنی مخاطب‌های شما در سراسر دنیا. زبان انگلیسی در دنیا زبانی است که تجار توافق کردند بین همدیگر به اشتراک بگذارند. یعنی یک انگلیسی‌زبان، یک فرانسوی‌زبان، یک ایتالیایی‌زبان، یک آلمانی، یک چینی، یک بنگلادشی، یک ویتنامی و یا در هر کشور دنیا که باشند، وقتی می‌خواهند به تجارت بپردازند، مخاطبان به زبان انگلیسی با یکدیگر صحبت می‌کنند. پس پذیرفتند که هر دو طرف این زبان را داشته باشند.
زبان انگلیسی به‌خاطر سادگی که دارد، در دنیا بسیار مطرح است و متقاضی‌های خاص خود را دارد، نه به‌خاطر قدرت‌های خاص یا پیچیدگی‌هایی که دارد. به‌خاطر سادگی یادگیری و سادگی آموزش این زبان است.

ترجمه آنلاین

در تجارت جملات کمی استفاده می‌شود و اکثر تاجرهای امروز از مترجم‌های آنلاین استفاده می‌کنند. یعنی سؤالات و تقاضاهای خود را به زبان خودشان در Google translate و امثال این‌ها تایپ می‌کنند و معادل آن را درج می‌کنند. دیدگاه خود را نسبت به زبان عوض کنید. باید در آنچه درج می‌‌کنید، از زبان‌های مؤثر دنیا استفاده کنید.
من اصرار دارم که در تجارت حتما به زبان انگلیسی کار کنید، چون می‌توانید در دنیا تأثیر بگذارید و تاجرهای جدی جهان به این زبان به سراغ شما می‌آیند.
امیدوارم که بتوانید دیدگاه خود را جهانی کنید، از مرزها خارج شوید و کارتان را رشد بدهید.

مشاور تجاری و برندسازی

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120169513 ارسال نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید