,

انتخاب محصول خوب برای شروع تجارت

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120169513 ارسال نمایید.

چنانچه بخواهید در عرصه های مختلف تجاری فعالیت داشته باشید، می بایست یک زمینه تجاری برای خود انتخاب کنید که در اصطلاح به آن انتخاب محصول گفته می شود و اولین سوال برای این امر آن است که من در چه زمینه ای تجارت کنم؟

? شاخصه های انتخاب محصول
▪ علاقه
▪ توانمندی ها و استعدادها
▪ ظرفیت های انسانی و جغرافیایی

? علاقه: اولین و مهمترین شاخصه انتخاب محصول علاقه است چراکه هرکاری سختی های خودش را دارد و از آنجا که پس از مدتی در حوزه کاریتان شناخته و برند می شوید، اگر علاقه نباشد خسته می شوید و ادامه نخواهید داد ولی اگر علاقه وجود داشته باشد، صبر خواهید کرد و برایش تلاش کرده و رشد خواهید نمود.

? توانمندی ها و استعدادها: انتخاب محصول بر اساس توانمندی ها و استعدادها بسیار مفید است چراکه تخصص یکی از معیارهای اصلی در تجارت است و اگر دانش فنی شما در زمینه ای زیاد باشد و از کارتان شناخت داشته باشید، بسیار ساده می توانید محصولات و خدمات خود را به مشتریانتان عرضه کنید.

? ظرفیت های انسانی و جغرافیایی: از این دو ظرفیت برای انتخاب محصول می توانید بسیار استفاده کنید چراکه اگر محصول مد نظر شما توسط یکی از آشناهایتان تولید می شود و یا در منطقه جغرافیایی شما ارائه می گردد، آن محصول می تواند برای تجارت مناسب باشد.

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120169513 ارسال نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید