, ,

افشای راز شاد زیستن در آراد برندینگ

پنجشنبه­ ها جلسه حضوری داریم. طبق قاعده عقلی و مدیریتی، وقتی یک نفر روبروی شما نشسته، اولویت دارد به آن کسی که به شما زنگ می ­زند. و کسی که به شما زنگ می­ زند، اولویت دارد به آن کسی که در شبکه­ های اجتماعی به شما پیام داده. پس ما هم همین قاعده ساده را رعایت می­ کنیم، و به کسانی که در روبروی ما نشستند اولویت می­ دهیم و روز پنجشنبه خیلی پاسخگوی تلفن­ های خودمان نخواهیم بود.

بیشتر کسانی که با ما آشنا نیستند و حضوری ما را ندیدند، اطلاعاتی هم از ما ندارند. چرا؟ چون عادت دارید در کانالهای زیادی باشید، عادت ندارید در مورد موضوعات تحقیق بکنید و تقریباً هیچکدام از شما فایل­های ما را کامل گوش نمی­ دهید. اگر گوش بدهید متوجه می­ شوید که آراد در دو بخش کلی دارد فعالیت می­ کند:

یک: بستر تجارت، که بحث­های فنی، سایت، تولید محتوا، صفحه اول آمدن و آمدن مشتری­ هاست. مدیریت این بخش را مهندس نظام­ پرور و مهندس زیارکلائی دارند. تیکت­های روی سایت هم نشان می ­دهد. برای تیکت زدن هم که باید سایت داشته باشید، این کاملاً طبیعی است. مختص کسانی است که دارند با ما کار می­ کنند. این یک بخش آراد.

ولی بخش اصلی آراد، آن بخشی است که می­ تواند به شما پول برساند. شما از طریق سایت­ هایتان، از طریق تجارت الکترونیک، مشتری برایتان می ­­آید. ولی اینکه مشتری به شما پول بدهد، سود بکنید، ریسک نداشته باشید، و ضرر ندهید، این، بخش تجاری آراد است. که ما در این بخش، یک سری آموزش­ها داریم، آموزش­ها را رایگان در اختیار شما می­ گذاریم.

در کانال ما عضو باشید، فایل­ها را گوش بدهید، خیلی راحت از این مسیر یاد می­ گیرید چطور تجارت انجام بدهید؟ یک سری هم سوالات شخصی دارید. در این معامله خاص چیکار بکنم؟ کانالم را چه جوری بسازم؟ چه جوری به مشتری­ها این باور را بدهم که به من اعتماد بکنند و به من پول بدهند؟ این سوالات ممکن است شخصی برای شما پیش بیاید. برای جواب به این سوالها باید اکانت مشاوره داشته باشید.

افشای راز شاد زیستن در آراد برندینگ

اکانت مشاوره ممکن است ساعتی بگیرید، ممکن است ماهیانه بگیرید، ممکن است ۶ ماهه بگیرید، ممکن است یک ساله بگیرید، فرقی نمی­ کند. معمولاً این دسته از سوالات را من جواب می­ دهم. مهندس زیارکلائی و مهندس نظام­ پرور هم جواب می­ دهند، ولی معمولش این است که من پاسخگو باشم.

پس این دو بخش اصلی آراد:

  1. کاری بکنیم که برند بشویم، مشتری­ها به سمت شما بیایند.
  2. کاری بکنیم که شما پول در بیاورید

کار اصلی ما این است که کاری بکنیم که شماها پول دربیاورید. چون گیرم که مشتری آمد، پول ندهد، چه فایده؟

به شما توصیه می­ کنم تمام فایل­های کانال را با دقت گوش بدهید. به همه فایل­ها گوش بدهید، چون فایل­های ما همه تجربی است، یکی از دوستان دیروز می­ گفت: حرفهای شما را می­ شود کف بازار دید، چون حرفهای ما مال کف بازار است، مال کتاب­ها نیست، مال سی ­دی­ ها نیست، به شما کمک می­ کند که خیلی راحت پول دربیاورید، خیلی راحت رشد بکنید، و خیلی راحت تجارت بکنید.

درست است که تجارت یک غول است، درست است که تجارت یک ترس است، ولی در مجموعه آراد یک کار خیلی راحت است. چون ما یک تیم باتجربه و یک تیم بزرگ هستیم. خیلی راحت معامله می­ کنیم، پول در می­ آوریم، نگران هم نیستیم و کارمان خیلی ساده پیش می ­رود. آنهایی که با ما شروع به کار نکردند هیچ توصیه­ ای برایشان ندارم. بیایید قم. هرچقدر فایل­ها را گوش بدهید، مطمئناً یک سری سوالات در ذهن شما می ­ماند:

چقدر سر­مایه می­ خواهد؟ مگه می­ شود به ما پول بدهند؟ مگه می­­ شود تجارت کرد؟ این مگه می ­شود­ها می­ ماند. من به شما می­­ گویم برنامه ۹۰ را نگاه نکنید، شما می­ گویید مگه می­ شود؟ پس چیکار بکنیم؟ پس یکبار حتماً بیاید، چون ایرانی­ها وقتی به آنها بگویید یک کار نکنید می ­گویند مگه می ­شود؟ ما وقتی می­ گفتیم خندوانه نگاه نکنید، دورهمی نگاه نکنید، می­ گفتند مگر می­ شود؟ اصلاً شادابی جامعه بخاطر خندوانه است، بخاطر دورهمی است. الان یک ماهه پخش نمی ­شود، یک ماه و نیم است پخش نمی ­شود. واقعاً جامعه ناراحت ­تر است؟ غمگین تراست؟ واقعاً نیست.

راز شاد زیستن در تجارت کردن و پولدار شدن است

جامعه ناراحت است، غمگین است، از بی­ پولی. شما مردم را پولدار بکن، هر کدامشان به تنهایی یک کمدین هستند، نه در حد خندوانه و نه در حد خنداننده ­شو، در حد جیم­ کری. همشون فان هستند، خیالتان راحت.

راز شاد زیستن در تجارت کردن و پولدار شدن است

پس مشکلات تان را بیایید از ریشه حل بکنید. شما می ­گویید مگر می­ شود تجارت کرد؟ خب، قربونت، یکبار بلند شو و تا قم بیا.

امروز با یک کرجی صحبت می­ کردم، تأکید داشت نمی­ شود. خیلی جالب، تأکید داشت نمی­ شود. هرچی من می­ گفتم خانم! حرفهای شما حدس و گمان است، حرفهای من خاطره و تجربه است، باز می­ گفت نه، نمی­ شود. می­ گویم یکبار بلند شو بیا.

یک هایلایتی در اینستاگرامم درست کردم به نام نتایج، می­ خواهیم یکسری از نتایج را آنجا بگذارم. دیگه چیکار بکنیم؟ شما می­ گویید نمی­ شود، خب ما دیدیم که می ­شود. حالا شما هی حدس بزنید، هی پیش ­بینی کنید، ما هی تجربه می­ کنیم. بگذریم، شما بگویید نمی­ شود ما داریم انجامش می­ دهیم. یک کاری هم حتماً همتون انجام بدهید، وقتی به شما گفتند یک چیزی را  حذف کنید، نگویید خب چیکار کنم؟ حالا فعلاً حذف بکنید، خدا بزرگ است، یک کاری بعدش خواهید کرد.

امروز پنجشنبه است، آنهایی را که می ­بینم، خوشحال می ­شوم از دیدنشان، آنهایی را هم که نمی­ بینم، امیدوارم در هفته­ های بعد آنها را ببینیم. تا ساعت ۱۲ جواب تلفن می­ دهیم، بعدش اگر جواب ندادیم شاکی نشوید. خودمان تذکر دادیم. شنبه در خدمت شما خواهیم بود. موفق و مؤید باشید، امیدوارم مثل ما روز شما هم روز خوبی باشد.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد شعبانی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

قائم مقام آراد

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید