,

افزایش سئو در اواخر بهمن ۹۷

بسم الله الرحمن الرحیم

فرارسیدن دهه فجر را به همه دوستان تبریک می‌گویم. امیدوارم که از این فرصت‌ها و این روزهای آخر سال به خوبی استفاده کنید.

همین اول چند نکته بگویم.

  • نکته اول: کسانی که در دوره جام ملت‌ها تخفیفات ویژه گذاشته بودند و روی تخفیف و فروش ویژه کار می‌کردند، از تخفیف ویژه گذاشتن در دهه فجر حتما پرهیز کنند. چون وقتی شما ۵ روز پیش تخفیف داده‌اید و دوباره امروز هم تخفیف می‌دهید، دیگر کلمه تخفیف برای شما تعریف نمی‌شود و می‌شود قیمت اصلی شما. وقتی شما همیشه قیمتتان از ۲۰۰۰ تومان روی ۱۶۰۰ تومان بیاید، پس قیمتتان ۲۰۰۰ تومان نیست و ۱۶۰۰ تومان است. این دیگر هیچ جذابیتی برای مخاطبانتان ندارد. کسانی که در دوره جام ملت‌ها روی فروش ویژه مانور داده‌اند، فعلا در دهه فجر چنین کاری را نکنند.
  • نکته دوم: دوم اینکه من هفته پیش در سفر بودم و به همین دلیل کمتر پاسخگو بودم و کمی کارهایم عقب افتاد. این هفته کامل است و هم کلاس آنلاین را برگزار می‌کنم، هم پاسخگو خواهم بود و هم اگر کسی می‌خواهد به قم بیاید می‌تواند هماهنگ کند تا جلسه بگذاریم. هیچ مشکلی وجود ندارد.

امروز هم ساعت ۵ کلاس آنلاین برگزار می‌شود. درباره عدد تجاری صحبت می‌کنیم. چطور ما روزهای اول کار نمی‌توانیم ۳ میلیون هم پول بگیریم، اما به یک مرحله‌ای می‌رسیم که ۵۰۰ میلیون پول می‌گیریم. چکار کنیم که اعتماد به نفس و عدد تجاری و شخصیت تجاری ما رشد کند. سعی کنید حتما در کلاس شرکت کنید.

  • نکته سوم:  اینکه من شنبه‌ها درباره انتخاب محصول صحبت می‌کردم. یک پیشنهاد محصول هفته می‌دادم. با توجه به اینکه دوستان نمایندگی و دفاتر مختلف ما در سایر شهرها دارند هر هفته انتخاب محصول استانی را به شما پیشنهاد می‌دهند، شاید دیگر این کار را انجام ندهم. سعی کنید از پیشنهادهای تخصصی استان خود استفاده کنید و از آن ظرفیت‌ها بهره ببرید.

افزایش سئو

پنج‌شنبه با بچه‌ها قدیمی که صحبت می‌کردیم می‌گفتند که وضعیت سایت‌هایشان خیلی بهتر شده است. با توجه به قواعد SEO جدید، زنگ‌خورها خیلی رشد کرده است و خیلی خوب دارند پول درمی‌آورند. آن‌هایی که از قبل سایت داشته‌اند، تولید محتوا را در شرایط جدید شروع کنند. از شرایط جدید استفاده کنند و پول در آورند. آن‌هایی هم که شروع نکرده‌اند، حتما از پیشنهادهای استانی استفاده کنند، حتما با من و مشاور استانی خود در ارتباط باشند و سریع‌تر کار خود را شروع کنند. کسانی که شروع کرده‌اند خیلی راحت دارند جواب می‌گیرند، پول در می‌آورند و هیچ مشکلی هم برای آن‌ها وجود ندارد.

پنج‌شنبه با یکی از بچه‌هایی که تازه با ما آشنا شده بود صحبت می‌کردم. می‌گفت من نمی‌توانم قبول کنم و به نتیجه برسم که چطور می‌شود این کار را انجام داد. یک مثال ساده برای او زدم و یک منطق بسیار ساده آوردم، آن هم اینکه ((بیرون برو و با بچه‌های بیرون صحبت کن)). دو هفته پیش خیلی راحت ثابت کردیم، برخلاف تصور دوستانی که شروع نکرده‌اند، که چرا باید به ما پول دهند و در آراد جواب بگیریم. ما ثابت کردیم که اصلا دلیلی وجود ندارد که به ما پول ندهید. اصلا دلیل وجود ندارد که به ما اعتماد نشود و از این مسیر تجاری جواب نگیریم.

همین الان هم اگر شمای نوعی هنوز معتقد هستید که دلیلی ندارد به ما پول بدهند، دلیل ندارد بشود از طریق اینترنت پولدار و تاجر شد، دلایل خود را برای من بفرستید. قول می‌دهم در وویس فردا به دلایل شما جواب دهم تا خیلی راحت به شما هم ثابت شود. ما نه تنها به صورت تئوری، بلکه در عمل با هزار نفر ثابت کرده‌ایم که خیلی راحت می‌شود پول درآورد.

پس از شرایط استفاده کنید، تلاش کنید، پول درآورید و خیلی راحت زندگی خود را پیش ببرید. اگر سوال یا ابهامی داشتید می‌توانید با من در ارتباط باشید. در کلاس بعدازظهر می‌بینمتان.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد شعبانی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:
سایت شخصی مهندس شعبانی – قائم مقام گروه شرکت های آراد: www.alirezashabani.com

قائم مقام آراد

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید