استفاده از فرصت ها

استفاده از فرصت ها و بهترین شغل

جهت مشاوره رایگان شروع به کار با آرادبرندینگ عدد ۲ را به سامانه ۳۰۰۰۲۱۱۹ پیامک نمایید.

دیگر فکر کنم که شما هم عادت کرده باشید که بهترین روز ما شنبه است. چون بلافاصله بعد از جلسه پنجشنبه هفته را شروع می­کنیم، خیلی پرانرژی، خیلی خوب و انرژی­هایی که در جلسه پنجشنبه­مون گرفتیم را سعی می­کنیم به همه دوستان انتقال بدهیم. جلسات پنجشنبه از یک بعد دیگر خیلی بانمک است، داشتم این هفته به این فکر می­کردم. در پنجشنبه­ها، معمولاً ۴۰، ۵۰ نفر جدید می­آیند، من با این­ها جلسه خصوصی برگزار می­کنم، راهنمایی­شان می­کنم که چه کاری را بکنند بهتر است؟ و چه جوری می­توانند راحت­تر پول در بیاورند؟ قبل از این که جلسه شروع بشود و بخواهیم خصوصی با هم صحبت کنیم در یک جلسه عمومی من یک سری توضیحات کلی در مورد آراد هر هفته ارائه می­کنم.

چه شغلی خوب است؟

خیلی جالب است وقتی در آن جلسه کلی صحبت می­کنم و می­گویم در آراد می­شود مثلاً ماهی ۱۰ میلیون، ماهی ۱۵ میلیون، ماهی ۲۰ میلیون تومان درآمد داشت بدون حتی ۱۰۰۰ تومان سرمایه گذاری و بدون ریسک، واکنش­ها خیلی جالب است. کسانی که ۴۰ سال، ۴۵ سال سن­شان است و به بالا و سال­هاست در تجارت دارند فعالیت می­کنند با یک تعجبی به من نگاه می­کنند و می­گویند مگر می­شود؟ این مسیر چیست که می­شه از آن ۲۰ میلیون سود کرد بدون ریسک، بدون سرمایه گذاری و واکنش جوان­ها برایم خیلی جالب است. ۲۲ سالشان است، ۲۴ سالشان است، هنوز دانشجو هستند، کار اقتصادی نکردند، یک جوری به من نگاه می­کنند انگار دارند به قطار نگاه می­کنند. هیچ واکنشی نشان نمی­دهند انگار که ۱۰ میلیون درآمد یک چیز عادی است، و به هر کاری که دست بزنی ماهی ۲۰ میلیون سود می­کنی.

خیلی جالب است. همین، به جلسات خصوصی هم منتقل می­شود. با یک چهل ساله که صحبت می­کنم، با یک آدم باتجربه، دنبال یک مسیر درآمد است، اول می­خواهد پول دربیاورد  چون لمس کرده است و می­داند که زندگی نیاز به پول دارد. می­داند که اول باید پول در بیاورد. ولی یک دانشجو می­نشیند جلوی من، هیچ کار اقتصادی هم تا به حال نکرده است، می­گوید من حوزه­ای می­خواهم که صادرات داشته باشد. من اصلاً عددهای کوچک نمی­خواهم، من میلیاردی می­خواهم، نشان می­دهد که در عمرش کلاً دو تا پرتقال هم نفروخته است.

یک دوستی الان در آراد جزء موفق­ها و بزرگان است، سال ۹۳ جلوی من نشست و گفت که من دنبال ۱۰ میلیارد درآمد نیستم جلو ۱۰ میلیارد مانده حساب هستم. نظریه فلانی می­گوید مانده حساب نسبت به درآمد….. گفتم: ول کن چه می­گویی؟ تو توی جیبت ۱۰ هزار تومان پول نیست، در مورد ۱۰ میلیارد صحبت می­کنی آن هم در سال ۹۳؟ همین روحیه به همه جوان­های امروز ما منتقل شده است. چرای این مسئله را نمی­خواهم بررسی کنم. این که تقصیر دانشگاه است که به شما گفته که شما می­توانید کارآفرین بشوید و میلیاردر، این که رفتید در اینستاگرام و پست­های مربوط به پورشه و BMW مازراتی را لایک کردی، این­ها به من هیچ ارتباطی ندارد.

ولی یک نصیحت نمی­گویم، یک نکته به جوان­های کشورمان می­گویم، به آن­هایی که ۲۲ سالتان است تا ۳۰ سال، هنوز بوی قورمه سبزی می­دهید، هنوز با تجربه نشدید «انقدر شعار ندهید، کار کنید، پول در بیاورید تا بفهمید زندگی به آن آسانی که در شبکه­های اجتماعی نشان می­دهند نیست».

شما در فیلم­ها می­بینید که طرف سوار بنز و BMW است ولی در فیلم نشان نمی­دهد که آن را چطور بدست آورد؟ بدست آوردن آنها خیلی سخت است. شما باید خیلی تلاش بکنید، باید خیلی باهوش باشید و نباید مثل همه باشید. اگر خواستید بفهمید مثل همه نبودن یعنی چی؟ یک فایل قبل از همین فایل من در کانال هست، فایل سخنرانی ریاست آراد در روز پنجشنبه، در مورد خاص بودن، در مورد عوام نبودن، آن را گوش بدهید. پس بروید پول دربیاورید. یک کمی به بزرگترهایتان نگاه کنید، به باتجربه­ها نگاه کنید، اگر یک فرد ۴۰ ساله به ۱۵ میلیون درآمد فکر می­کند، به ۲۰ میلیون فکر می­کند تا زندگیش را بگذراند به خاطر این نیست که کوته فکر است، به خاطر این است که می­داند زندگی یعنی چی؟ الان در بازه زمانی­ای هستیم که کشور ما یک ظرفیت خوب برای ورود به اقتصاد دارد از این ظرفیت استفاده کنید و پول در بیاورید. با حلوا حلوا شیرین نمی­شوید.

یک نکته دوم هم در مورد این سوال می­گویم: چه شغلی خوب است؟ من نه به خاطر این که خودم تجارت می­کنم، نه به خاطر این که آراد شما را به تجارت دعوت می­کند، به خاطر این که خیلی ساده می­توانم ثابت کنم هر کاری، مغازه­داری، کارمندی، شغل­های خدماتی حتی تولید و بورس در این بازه زمانی اشتباه است و اگر می­خواهید راحت و بدون ریسک پول دار بشوید به تجارت روی بیاورید. تجارت کنید و پول دار بشوید.

اگر خواستید تجارت کنید و از شبکه­ های اجتماعی بیرون بیائید و انقدر لایک نباشید می­توانید با من در ارتباط باشید.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد شعبانی می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

قائم مقام آراد

فایل صوتی توضیحات استاد شعبانی، قائم مقام گروه شرکت های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

درخواست مشاوره شروع کار

فرم ثبت نام مشاوره شروع کار
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *