,

استفاده از سرویس کپی مطالب

کپی مطالب

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120169513 ارسال نمایید.

ما سرویس ssl را برای شما راه اندازی کردیم، یک سرویس کاملاً متمایز و با یک رقم قیمتی فوق العاده پایین. بهتر است تمام کسانی که می­توانند این سرویس را بگیرند هرچه زودتر برای گرفتن آن اقدام بکنند. حالا اگر به هر دلیلی تعرفه بخواهد افزایش پیدا بکند خیلی برای شما به صرفه نخواهد بود. الان بهترین شرایط را دارد و هزینه آن خیلی پایین است. فعال کنید و سعی کنید حتماً لینکش را سبز کنید، قفلش فعال بشود، خطاهایی که تحت عنوان میکسد کانتنت (Mixed Content) هست را برطرف کنید، آموزش را مهندس تالیای عزیز داده­اند و بر طبق همان آموزش می­توانید تمامی خطاها را برطرف کنید تا سایت­های شما در بهترین شرایط باشد. به مراتب خیلی خوب­تر هست که ssl روی سایت شما فعال باشد و حتماً سبز هم باشد.

نکته­ای که هست این که بعد از این که ssl های خودتان را سفارش دادید حتماً به واحد ما تیکت بزنید تا برای شما وب مسترش را هم ایجاد کنیم تا گزارش­های وب مسترتان را داشته باشید و به مشکل نخورید. چون بعداً یک وقت­هایی می­خواهید ببینید و می­بینید که گزارش­ها روی وب مسترهای قدیمی شما دیده نمی­شود. بلکه باید بر روی وب مستر جدیدتان که بر اساس https  تعریف می­شود بتوانید  گزارش­هایتان را ببینید و آنها را داشته باشید تا بتوانید روند کلی سایت خودتان را بررسی کنید. خیلی از بچه­ها به خاطر این که ssl نداشتند مقدار زیادی از بازدیدهایشان را از دست می­دادند اما به محض این که ssl خودتان را سبز کنید و خطاهای آن را برطرف کنید و در وب مستر سایت­تان هم تعریف کنید می­توانید تغییرات روند کارتان را به امید خدا روی سایت خودتان ببینید.

کپی مطالب

ارائه سرویس کپی

سرویس­های جدیدی هم برای شما در راه است که کمک می­کند بهتر و راحت­تر کار کنید. یکی از نگرانی­های شما در حوزه استفاده از این سرویس­هایی که داشتید کپی محتوایتان از درون سایت خودتان به سایت­های دیگر است. ما یک سرویسی بزودی برای شما روی آراد یوزر فعال می­کنیم، در حال آماده سازی آن هستیم، که بعد از آن تمام کار کپی شما بصورت اتومات انجام می­شود و محتوایتان را دیگر نیاز نیست وقت بگذارید، انرژی بگذارید و با تمام کیفیت کامل برای شما انتقال می­دهد. عکس­تان را به صورت کامل آپلود
می­کند، تگ­ها، برچسب­ها، دسته بندی­ها، توضیحات متای مطالب شما، مثلا شما به یک سایت می­آیید و توضیحات مطالب متای آن را درج می­کنید، متای دسته و برچسبش را درج می­کنید، و وقتی این کپی می­شود، دسته و برچسب جدیدی هم که درج می­شود توضیحات متای آن هم داخل آن دسته و برچسب درج می­شود و این خیلی کمک می­کند که سایت­های شما تعداد بیشتری ایندکس داشته باشند و تمام پارامترهای دیگر که کسی بخواهد زمان بندی داشته باشد، کسی بخواهد در کپی تعداد تعیین کند، یا مثلاً شما سایتی دارید که تعداد زیادی مطلب دارد می­توانید به راحتی از کپی کردن مطالب این سایت درون سایت­های دیگرتان قدرت
سایت­های دیگر خودتان را زیاد کنید.

چند تا سرویس دیگر هم هست که انشاءالله در آینده برای شما راه اندازی می­کنیم که فوق العاده به سئوی سایت شما کمک می­کند. بحث سئوی لینک­ها و سئوی بک لینک هست که بسیار به شما کمک می­کند و این سرویس هم به زودی برای شما فعال می­شود و می­توانید به صورت آنلاین از آن استفاده کنید. ما سعی می­کنیم در آراد یوزر ابزارهایی برای شما اضافه کنیم که بتواند به تحلیل و آنالیز و بهبود کیفیت سئوی سایت شما و جایگاه­های آن کمک کند تا به سرعت بتوانید جایگاه­های بیشتر و بهتری را بگیرید.

چند تا سرویس دیگری هم هست که در طی زمان با تیم برنامه نویسی با همکاری و نظارت اساتید انجام می­شود تا بتوانیم بهترین خروجی­ها را برای شما بگیریم و بهترین سرویس­ها را با بهترین قیمت­ها برای شما فراهم کنیم. به مراتب یک وقت­هایی شما درگیر نیروهای انسانی که می­شوید خیلی هزینه­های­تان بالا می­رود و این اتومات سازی­ها فوق العاده به این کمک می­کند که بدون دغدغه بتوانید به کارتان ادامه بدهید. مثلاً می­گویم سرویس کپی را که فعال می­کنید می­دانید از اول ماه تا آخر ماه فقط یک سایت هست که درگیر آن هستید و سایت­های دیگر بصورت اتومات محتوا در آن­ها درج می­شود و گزارش­ها و فایل­هایش و نتیجه­هایش را می­بینید و دیگر نیازی  به این نیست که سر بزنید که این سایت وارد بشوم، آن سایت وارد بشوم، یک سایت مرجع­تان را به خوبی، با تمرکز، روی کیفیت محتوا و مطلب نویسی آن کار می­کنید و این فرصت­های شما را بیشتر می­کند. اگر نیرویی هم دارید می­توانید برای تولید محتوای بیشتر بگذارید تا بتواند خروجی­های آن را بگیرد. و حتی اگر سایتی دارید به یک باره می­توانید محتوای بسیار زیادش را در سایت­های دیگر خودتان کپی کنید و آن سایت­ها هم از نظر تعداد محتوایی زیاد بشوند.

همانطور که گفتم خود تعداد محتوا و عنوان­های آن ارزش ایجاد می­کند حتی شما برای این که یک سایت­تان ضعیف هست بخواهید سایت دیگرتان را قوی کنید می­توانید با کپی محتوای این سایت با ذکر منبعش، حالا برای شما آپشنش را می­گذاریم می­توانید به راحتی آن سایت­های دیگرتان را هم قوی کنید و این فرصت را به آن بدهد که جایگاه­هایش بهبود پیدا کند و شرایط بهتری در گوگل از نظر رتبه پیدا کنید. امیدوارم این سرویس­هایی که برای شما می­گذاریم بتوانید به خوبی استفاده کنید، مشکلی و مانعی یا چیزی وجود داشت به ما اطلاع بدهید.

کپی مطالب

ساختار پشتیبانی

در انتها یک نکته به شما بگویم من دو نفر نیرو دارم اضافه می­کنم یک نفر مسئول ارتباط با کسانی که تازه­کار هستند. این نیرو را می­گذارم تا تمام تازه کارها و کسانی که شروع می­کنند ارتباط مستقیم با آنها داشته باشند، برنامه­های آنها را مدیریت کند و به آنها کمک کند که راه بیفتند چون خیلی مشکل و سخت است و نمی­داند از آراد یوزر چطور استفاده کند؟ نمی­داند چه آموزش­هایی باید ببیند و چه آموزش­هایی نباید ببیند؟ چطور کارش را پیش ببرد؟ همه این موارد را سعی می­کند که در راه اندازی و شروع کار حمایتشان کند و به عنوان یک راه انداز عمومی که به صورت مستقیم این ارتباط را دارند و بیشتر از یک واحد فنی باشد برای آنها
می­گذارم.

نیروی دیگری که دارم اضافه می­کنم که بتواند به شما کمک کند برای قدیمی­ها است. قدیمی­ها نیاز به انگیزه و پیگیری دارند، به این که بدانند برنامه­شان چطور است؟ در چه وضعیتی وجود دارد؟ ایرادهای آنها چیست؟ بعضی از دوستان شروع کردند به کار اما کارهایشان خطاهای زیادی دارد و باید بررسی بشود. این­ها را کمک می­کنیم که بهتر بشود و قدم به قدم ما سعی می­کنیم که خدماتمان را بهبود بدهیم تا انشاء لله شما هم بتوانید رشد بهتری داشته باشید و خروجی­های بهتری بگیرید.

دوستانی که دارند پیام من را گوش می­کنند حتماً کانال ما را به بچه­های دیگر که فعال هستند اعلام کنند چون خیلی از دوستانی که دارند با ما کار می­کنند کانال را ندارند و این عدم ارتباط مانع از این می­شود که بتوانند چیزی را که باید در مورد کار و سیستم بدانند و از برنامه­ها عقب می­افتند. مثلاً به من پیام می­دهید: مهندس! پسورد فلان سایت­ها عوض شده و من می­گویم که یک هفته است که در در آراد کانتنت زدم چرا توجه نکردید؟ می­گوید من اصلاً کانالش را نداشتم. کانال را به هم معرفی کنید تا فرصت بیشتری برای رشد دوستان فراهم بشود.

برای ارتباط و دریافت مشاوره از استاد نظام پرور می توانید با شماره ذیل تماس حاصل نمایید:

مشاور تجاری و برندسازی

فایل صوتی توضیحات استاد نظام‌پرور، مدیر توسعه کسب‌و‌کار و مشاور امور صادراتی گروه شرکت‌های آراد را می توانید در همین قسمت بشنوید.

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120169513 ارسال نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید