, , , ,

آموزش لینک سازی سایت به صورت خودکار و اتوماتیک

آموزش لینک سازی سایت

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120463354 ارسال نمایید.

آموزش لینک سازی سایت به صورت خودکار و اتوماتیک با استفاده از افزونه و به صورت دستی یکی از نیازهای بسیار مهم هر سایت هست. تا زمانی که سایت شما یک شبکه ساختمان لینک درست و حسابی نداشته باشد، گوگل عاشق سایت شما نخواهد شد.

لینک سازی یا لینک بیلدینگ به فرایند دریافت HyperLink از سایت های مختلف اطلاق می شود. دو نوع لینک سازی وجود دارد:

همانطور که در جلسه قبل صحبت کردیم، استفاده از یک لینک سازی حرفه ای در سایت یک امر کاملا ضروری است. در مقاله ایجاد لینکهای داخلی سایت به روش ویکی پدیا به این موضوع پرداخته شده و دانستیم که باید برای هر نوشته از سایت خود، به صورت حرفه ای لینک سازی انجام دهیم تا بدینوسیله مشتریان را در سایت خود حفظ کنیم.
لینک سازی سبب افزایش بازدید از سایت خواهد شد و گوگل بیشتر به سایت شما اعتبار می دهد و مشتریان شما خوشحال می شوند چرا که آنها را درست هدایت می کنید و به آنها جهت می دهید.

استراتژی لینک سازی سایت

چرا لینک سازی سایت اهمیت دارد؟

همانطور که میدانید اعتبار وبسایت یکی از مهم ترین و شاید مهم ترین! موضوع در رتبه بندی گوگل است. حال با یک سوال بحث را ادامه می دهیم. به عنوان مثال سایت بیمه سامان مرکزی ( si24.ir ) را در نظر بگیرید.

چرا وقتی بیمه سامان را در موتور جستجوی گوگل سرچ می کنیم این وبسایت با اختلاف زیاد اول می آید در صورتی تعداد بسیار زیادی نمایندگی بیمه سامان در سراسر کشور سایت خود را با بیمه سامان سئو کرده اند؟

گوگل از کجا می داند که وبسایت اصلی بیمه سامان این وبسایت است؟ اصلا گوگل از کجا می تواند اعتبار یک وبسایت را بسنجد؟

آیا بیمه سامان هر روز برای سایت خود تولید محتوا می کند؟ مگر گوگل نمی گوید که محتوا پادشاه است؟

لینک سازی سایت

لینک سازی قدرتمند

سایت بیمه سامان از مراکز بسیار معتبری لینک دریافت کرده مراکزی که اگر در فوتر یا سایدبار شان به شما لینک دهند از خیلی از دغدغه های سئو رها می شوید! همینطور نمایندگی های بیمه به او لینک می دهند و مشهود ترین دلیل برای داشتن این اعتبار لینک سازی قدرتمند است.

بله لینک سازی و بک لینک باکیفیت و مناسب است که به گوگل می گوید این وبسایت با این کلمه محبوب است پس بهش بیشتر توجه کن!

ساخت بک لینک چیست؟

ساخت بک لینک شامل ایجاد لینکی از خارج از وبسایت به وبسایت ماست. ساخت بک لینک با دوحالت فالو و نوفالو انجام می شود:

  • منظور از لینک های فالو (follow) لینک هایی است که توسط رباتهای موتورهای جستجو قابل ردیابی و ثبت هستند.
  • منظور از لینک های نوفالو (Nofollow) لینک هایی است که رباتها آنها را مدنظر قرار نمی دهند.
توجه

اگر بخواهیم چهار ضلع اصلی سئو را نام ببریم می توانیم عنوان کنیم لینک سازی درست یکی از اضلاع این مربع به حساب می آید.

تبادل لینک چیست؟

یکی از راهکارهای ساخت بک لینک، تبادل لینک است. سعی کنید با سایت های معتبر وارد مذاکره شوید و بدون شرط و شروط برای آن ها در وبسایت خود لینک ایجاد کنید تا آن ها نیز عمل شما را متعاقباً انجام دهند. (شاید خنده دار باشد که آیا اصلا چنین چیزی شدنی است؟ اگر پاسخ منفی است پس چگونه با سایت های دیگر تبادل لینک کنیم؟)

لینک سازی اتوماتیک

بهترین روش لینک سازی کدام است؟

  • حتما حتما از سایت های خوب بک لینک بگیرید.

لینک گرفتن ار سایت های همکار بهترین نوع بک لینک است ولی بسیار سخت؛ نیاز نیست حتما وبسایت ها همکار باشند مهم تر این است که سایت ها حتما معتبر و قوی باشند این موضوع را بدانید که هیچ وقت بک لینگ گرفتن از سایت های معتبر موجب پنالتی شدن سایت شما نمی شود. من همیشه می گویم جوری لینک سازی کنید که زمانی که در وبمستر بک لینک های خود را می بینید از کیفیت آن ها لذت ببرید.

تمامی شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی را مورد هدف خود قرار دهید و از آن ها که هم سایت های قوی و پر بازدیدی هستند و لینک گرفتن از آن ها آزاد است به عنوان بهترین مرجع لینک سازی خود استفاده کنید.

  • لینک های nofollow بسیار موثر هستند.

امروز حدود ۸۰ درصد لینک های که در فضای اینترنت وجود دارد nofollow هستند کنار گذاشتن آن ها بزرگ ترین اشتباه است در حالی که این لینک ها هستند که به لینک های follow شما هم معنا و اعتبار می دهند. اگر ۱۰ لینک follow برای خود محیا کرده اید حتما ۲۰ الی ۳۰ لینک nofollow هم لازم است تا روند لینک سازی شما از نظر گوگل طبیعی به نظر برسند.

  • لینک سازی داخلی را فراموش نکنید.

صفحات خود را به یک دیگر لینک کنید این روش ساده ای است که اگر چه نمی توان از آن انتظار خیلی بالایی داشت ولی تاثیر آن هم انکار شدنی نیست و نتیجه آن مقداری زمان بر تر از لینک سازی خارجی است. فایده اصلی این کار نگه داشتن کاربر در وبسایت شما و همچنین کاهش درصد bounce rate در الکسا شماست که نتیجه آن برای شما مشهود است.

  • روند لینک سازی را مداوم و به مرور زمان انجام دهید.

اگر یک روز سایت شما ۲۰۰ بک لینک follow دریافت کند و سپس هیچ دریافتی بک لینکی نداشته باشد مشخص است که گوگل به وبسایت شما شک می کند. بیاید این کار را به مرور زمان انجام دهید.

  • فروم ها و دایرکتوری ها

امر لینک سازی در فروم ها و دایرکتوری های خوب هم نتیجه نسبتا خوبی دارد می توانید به عنواع منبع به وبسایت خود لینک بدهید.

  • لینک سازی در شیکه های اشتراک ویدیو

وبسایت هایی که در آن ها می توانید ویدیو های کسب کار خود را به اشتراک عموم بگذارید علاوه بر اینکه مرجع خوبی برای تبلیغات کار وبسایت شما باشند، بک لینک های با کیفیتی هم برای شما مهیا می کنند.

  • لینک با کلمه کلیدی سایت

بهترین لینک سازی با کلمه کلیدی اصلی شماست اگر برای شما مقدور بود سعی کنید حتما با کلمه اصلی خود به سایت لینک بدهید.

آموزش لینک سازی سایت

شاید تمامی تعاریف بالا برایتان سخت باشد و کمی هم گیج کننده. ولی مطمئنیم که ارزش لینک سازی در سئو سایت را به درستی درک کردید و دانستید که لینک سازی داخلی و خارجی سایت یا همان بک لینک چقدر اهمیت دارد.

ولی خب یقینا سخت است اینکه یادتان باشد چه مطالبی در گذشته تولید کردید و قرار است در آینده در مورد چه چیزی صحبت کنید. به یاد داشتن این موارد کار لینک بیلدینگ یا همان لینک سازی سایت را سخت می کند. پس راهکار چیست؟

اینبار استاد زیارکلائی برایتان راهکار مفید و حرفه ای سراغ دارد. فرصت را از دست ندهید و همین حالا آموزش لینک سازی سایت به صورت خودکار و اتوماتیک را از طریق دکمه زیر دانلود کنید.

امیدوارم از زمانی که برای مطالعه این مقاله گذاشتید بهترین نتیجه گیری را کسب کرده باشید.

البته نسخه جدید آموزشی هم می توانید از بخش مدیریت لینک دریافت کنید.

 

کاربر گرامی

دانلود فایل های آموزشی، فقط برای نمایندگان آراد برندینگ ممکن می باشد.

جهت دریافت نمایندگی آراد برندینگ، ابتدا نام شهر خود را به 10006525 پیامک نمایید.

در صورتی که پیشتر نمایندگی آراد برندینگ را دریافت نموده اید بر روی لینک ورود کلیک نموده و با اکانت خود وارد شوید.

برای ثروتمند شدن با آراد برندینگ عدد 1 را به 09120463352 ارسال نمایید.