, ,

آموزش صادرات کالا

من مهدی قرایی مشاور تجاری آرادبرندینگ هستم.

برای مشاوره رایگان با آراد برندینگ عدد ۲ را به ۰۹۱۲۷۵۴۸۲۴۳ ارسال نمایید.

به‌زودی دوره جدید آموزش صادرات را شروع می‌کنیم. در این دوره آموزش‌های جدید و بسیار بهتری برای شما داریم، آموزش‌های کاملا ویژه و تکنیک‌ها و روش‌هایی که حاصل تجربه چندین و چند ساله ما و گروه شرکت‌های آراد در صادرات است.
با وجود بیش از دو هزار نفر فعال تجاری- اقتصادی که با ما کار می‌کنند، ما هر روز درگیر تجربیات جدیدی هستیم که در این دوره آن‌ها را به شما انتقال می‌دهیم.
خود من با بیش از ده سال تجربه در زمینه صادرات با روش‌های جدید دنیا در کنار شما هستم.

شروع صادرات

سمینار صادراتی گروه شرکت های آراد

ما شما را با تمام روش‌ها آشنا می‌کنیم و تلفیق آن‌ها را به شما یاد می‌دهیم که با توجه به فرهنگ و نوع امکانات و استعدادهای ما در منطقه، چگونه می‌‌توانید کارتان را پیش ببرید، چگونه می‌‌توانید در شرایط تحریم، در شرایطی که موانع اقتصادی، موانع دولتی و موانعی خارج از ایران جلو صادرات شما را می‌گیرند، صادرکننده و فروشنده شوید و بتوانید بدون تجربه و داشتن سرمایه زیاد، وارد صادرات شوید.
چگونه می‌توانید بدون اینکه زبان انگلیسی بلد باشید، تاجر و صادرکننده شوید. باید این را یاد بگیرید که فروختن و صادر کردن یک کالا شامل مجموعه‌ای از رفتارهای حرفه‌ای و اصولی می‌شود و شما نمی‌توانید بدون دانستن این روش‌ها، وارد تجارت بین‌الملل بشوید.
ما این روش‌ها را به شما یاد می‌دهیم؛ روش‌هایی که در ایران فراموش شده و هنوز که هنوز است، عده‌ای با روش‌های سی سال پیش کار می‌کنند و توجه ندارند که امروز دنیا عوض شده و دیگر نباید به روش‌های قدیمی کار کرد.

من در آموزش‌های بعدی به این مباحث می‌پردازم و سرفصل‌های آن را کامل برای شما مطرح می‌کنم.
یک دوره‌ کامل این آموزش‌ها در سالن همایش‌های ما در تهران برگزار شده، دوره جدیدی در حال برگزاری است و من هم در کنار آن، این آموزش‌ها را به‌صورت ویدئویی برای شما ارائه می‌کنم.
از این آموزش‌ها استفاده کنید، مهم نیست چند سال دارید، مهم نیست کجای کشور زندگی می‌کنید و مهم نیست که امروز چقدر تجربه دارید، ما همه موارد لازم را برای شما فراهم می‌کنیم و به شما کمک می‌کنیم که وارد صادرات شوید و صادرکننده نمونه‌ای باشید.

من مریم حسنی مشاور تجاری آرادبرندینگ هستم.

برای مشاوره رایگان با آراد برندینگ عدد ۲ را به ۰۹۱۲۰۱۶۹۵۱۳ ارسال نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *