,

آموزش سئو دسته و سئو برچسب در سایت های وردپرس

سئو دسته

آموزش سئو دسته و سئو برچسب در سایت های وردپرس موضوعی است که قصد داریم امروز به صورت تخصصی و حرفه ای به آن بپردازیم که پس از انجام آن مشاهده خواهید کرد که چگونه به سادگی در صفحه اول گوگل دیده خواهید شد. لذا با ما همراه باشید.
در قسمت های قبلی با موضوع کلیدواژه های کانونی آشنا شدیم و دانستیم که این کلیدواژه ها با کلمات کلیدی که در برچسب ها و دسته ها مورد استفاده قرار می گیرند دارای تفاوت هایی هستند.
سپس با بحث ساخت عنوان و نحوه سئو کردن آن آشنا شدیم و دانستیم که چگونه یک خلاصه متا یا توضیحات سئو ایجاد کنیم که بعد از آن با یادگیری تولید محتوای باکیفیت و بهبود سئو سایت همراه با سرتیتر نویسی توانستیم نوشته ای جذاب تولید کنیم.
عکس ها تاثیر زیادی در بهبود عملکرد سئو دارند به گونه ای که مدت زمان زیادی را از مشتریان شما برای ماندن در صفحه سایت می گیرد و همین امر باعث می شود که گوگل بداند چگونه می شود به شما اعتماد کرد؟

آنچه در آموزش های قبلی سئو یاد گرفتیم:

  • سئو چیست و چرا باید سایت سئو شده داشته باشیم؟
  • عنوان سازی همراه با سئو کردن آن
  • توضیحات متا و بهینه سازی آن در وب سایت
  • انتخاب عکس و تصاویر شاخص به همراه سئو سازی آنها
  • تولید محتوای بهینه شده در وب سایت جهت جذب مشتری
  • آموزش لینک بیلدینگ جهت دریافت بک لینک از دیگر سایت ها
  • و…

چنانچه قصد دارید با مجموعه های آموزشی سئو سال ۲۰۱۸ آشنا شوید می توانید بر روی فیلم آموزشی سئو سایت با افزونه یواست کلیک کنید.

اما آنچه که در این قسمت یاد می گیرید بحث سئو برچسب و دسته نوشته ها یا همان اخبار سایت است که شما می توانید با بهینه سازی این موارد، برای هر برچسب و کتگوری یک جایگاه مجزا در صفحه اول گوگل کسب کنید.

نتیجه سئو آنچه که در قسمت های قبل انجام شده را در این قسمت آموزشی از دوره بهینه سازی وب سایت به صورت زنده مشاهده خواهید کرد و سپس می بینید که چگونه می توان برچسب ها و دسته ها را بهینه سازی نمود.

توجه

توضیحات متا عبارت های جذاب برای مشتریان هستند که بدین وسیله بایستی نظر آنان را به خود جلب کرده تا از این طریق بتوانید کلیک بیشتری بگیرید. لذا نباید بیش از اندازه از کلیک واژه های کلیدی استفاده کنید.

تفاوت سئو دسته با سئو برچسب در چیست؟

قوانین سئو دسته مشابه قوانین سئو برچسب است با این تفاوت که برچسب ها مشابه دسته ها نیستند و ما در مقاله ای جداگانه به این موضوع پرداختیم که چگونه دسته ها و برچسب های سایت خود را در وردپرس ایجاد کنیم؟

تفاوت دسته و برچسب سایت در وردپرس

آنچه که در آموزش این قسمت از سئو یواست اهمیت دارد، استفاده از کلمات کلیدی در توضیحات متا است البته با توجه به این موضوع که سئو کلاه سیاه را استفاده نکنید و با سئو کلاه سفید آن را ترکیب کرده و به سئو کلاه خاکستری تبدیلش کنید. تا گوگل به شما مشکوک نشود و سایتتان را پنالتی نکند.

شما نباید چراغ های سبز را در این بخش کسب کنید چرا که افزونه یواست صرفا یک ربات هست و هیچگونه ارتباطی با گوگل یا سایر موتورهای جستجو ندارد. لذا بایستی شما نسبت به قوانین سئو آگاه بوده و سپس آن را بر روی سایت پیاده سازی کنید نه اینکه از یک ربات تبعیت کنید.

آموزش سئو دسته و سئو برچسب در قالب ۲ فیلم تقدیم شما که از طریق لینک های زیر می توانید آن دو را دانلود کنید.

 

کاربر گرامی

دانلود فایل های آموزشی، فقط برای نمایندگان آراد برندینگ ممکن می باشد.

جهت دریافت نمایندگی آراد برندینگ، ابتدا نام شهر خود را به 10006525 پیامک نمایید.

در صورتی که پیشتر نمایندگی آراد برندینگ را دریافت نموده اید بر روی لینک ورود کلیک نموده و با اکانت خود وارد شوید.

 

به دنبال کسب ثروت و افزایش درآمد هستید؟

ما دانش و تخصص لازم جهت تحقق این امر را در اختیار شما می گذاریم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۹۱۲۰۲۸۹۱۷۳instagram