,

آموزش بک لینک برای لینک سازی داخلی و خارجی

آموزش بک لینک

آموزش بک لینک برای لینک سازی داخلی و لینک بیلدینگ خارجی وب سایت هم اکنون در سایت آراد برندینگ منتشر شده که برای درک بهتر این جلسه آموزشی پیشنهاد می کنیم که ابتدا متن زیر را با دقت مطالعه کرده و سپس نسبت به دریافت فایل آموزشی اقدام نمایید.

همانطور که در مقاله قبلی در مورد نحوه کار موتورهای جستجو صحبت کردیم، دانستیم که موتورهای جستجو بخصوص گوگل چگونه کار می کند؟ در آن فیلم آموزشی مهندس مت کاتز اعلام کردند که ما با استفاده از لینک های داخلی و خارجی که به سایت های شما ارجاع داده می شود، می توانیم مقالات سایت شما را پیدا کرده و آن ها را ایندکس کنیم که این کار بر عهده خزنده های گوگل بوده و توسط آن ها انجام می پذیرد.

بک لینک چیست و چه تاثیری در سئو سایت دارد؟

بک لینک یا همان لینک بیلدینگ خارجی، شیوه ای است برای افزایش اعتبار سایت. آیا می دانید اعتبار سایت یعنی چی؟ بگذارید با مثالی این موضوع را برایتان توضیح دهم.

فرض کنیم شما دارای یک یا چند سایت هستید که تازه کارتان را شروع کرده اید. این سایت در جایی تبلیغ نشده و کسی آن را نمی شناسد. حال قرار هست که سایت ما با استفاده از تبلیغات شناخته شود. ما می توانیم سایت خود را هم در دیجی کالا تبلیغ کنیم و هم در سایت شرکت هایی چون ورزش ۳، همراه اول، ایرانسل و هم می توانیم در وب سایت های ناشناخته دیگر تبلیغ کنیم.

از آنجا که شرکت های بزرگ، دارای سایت قدرتمندتری هستند و بازدیدکنندگان بیشتری دارند، وقتی تبلیغ شما در آن سایت ها به نمایش گذاشته شود و از طریق آن سایت ها برای سایت خود بازدیدکننده بدست آورید، گوگل این موضوع را می فهمد و به شما اعتبار بیشتری می دهد.

بک لینک سایت

چرا باید با استفاده از لینک بیلدینگ اعتبار سایت را بالا ببریم؟

وقتی اعتبار سایت شما نزد گوگل افزایش یابد، سایت شما نیز معتبر شده و زمانی که محتوایی در سایت خود منتشر کنید، در عرض کمتر از ۱۰ دقیقه به صفحه اول گوگل خواهد آمد و سریعا مشتری جدید پیدا می کنید. لذا داشتن اعتبار سایت یا همان Page Rank از اهمیت بسیار بالایی برای گوگل برخوردار است.

تفاوت لینک سازی داخلی و لینک سازی خارجی سایت در چیست؟

لینک بیلدینگ

هدف از لینک سازی داخلی، افزایش اعتبار داخلی سایت و جهت دادن به مشتریان برای استفاده بیشتر از سایت است. از سویی با این کار به گوگل می فهمانید که سایت شما از ارزش بالایی برخوردار می باشد.

ولی در لینک سازی خارجی قصد دارید تا مشتریان را از طریق سایت های دیگر به سایت خود بکشانید و آنها را حفظ کرده و جهت دهید تا از این طریق هم فروش خود را بیشتر کنید و به گوگل نیز بفهمانید که سایت شما دارای اعتبار هست و دیگران حاضر هستند که شما را معرفی کنند.

آموزش بک لینک سایت در سئو

حال که دانستیم بک لینک چیست قصد داریم در قالب یک فیلم آموزشی این موضوع را برایتان به اشتراک بگذاریم که به وسیله آن بتوانید مقالات سایت خود را لینک سازی کرده و همچنین بتوانید به صورت طبیعی بک لینک دریافت کنید تا هم اعتبار سایت خود را افزایش دهید و هم میزان فروش و جایگاه خود را در گوگل ارتقا دهید.

توجه

ایجاد بک لینک بی ارزش سبب از دست دادن جایگاه شما در گوگل خواهد شد. در آموزش های بعدی در مورد حذف بک لینک بی ارزش صحبت خواهیم کرد.

جهت دریافت دوره آموزشی لینک سازی داخلی و خارجی بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

کاربر گرامی

دانلود فایل های آموزشی، فقط برای نمایندگان آراد برندینگ ممکن می باشد.

جهت دریافت نمایندگی آراد برندینگ، ابتدا نام شهر خود را به 10006525 پیامک نمایید.

در صورتی که پیشتر نمایندگی آراد برندینگ را دریافت نموده اید بر روی لینک ورود کلیک نموده و با اکانت خود وارد شوید.

به دنبال افزایش درآمد و برندسازی هستید؟

ما دانش لازم برای افزایش اعتبار و رتبه شما در گوگل را داریم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۹۱۲۰۲۸۹۱۷۳ aradbrands@