,

آموزش قرار دادن فایل جهت دانلود در سایت

قرار دادن فایل جهت دانلود در سایت

قرار دادن فایل جهت دانلود در سایت در قالب یک فیلم آموزشی آماده و تدوین شده است که می توانید در ادامه همین مقاله آن را دریافت کنید. ضمنا بهتر است بدانید که در سئو ۲۰۱۸ قوانینی مربوط به دسته ها و برچسب ها وجود داشت که این فیلم آموزشی در ادامه همان آموزش قبلی جداسازی شده است.

بارها شده وقتی وارد سایتی می شوید و قصد دانلود فایلی را دارید، دکمه ای را مشاهده می کنید که با کلیک کردن بر روی آن می توانید آن فایل را دریافت کرده و از محتویات آن بهره مند شوید. اگر به دنبال چنین مسأله ای هستید و می خواهید که مشتریان شما بتوانند فایل مد نظرتان را دانلود کنند، این آموزش می تواند برایتان مفید واقع شود.

یادآوری

حتما در مقالات مهم سایت خود فایل هایی چون لیست قیمت، کاتالوگ محصولات و… را ایجاد کنید.

فایده قرار دادن فایل جهت دانلود در سایت چیست؟

اگر دقت کرده باشید می بینید که رسالت سایت ها، تولید محتوای آموزشی و مقالات خبری هستند به گونه ای که مشکلی را از مخاطبی حل نماید و به سادگی در دسترس همگان قرار گیرد. فرض کنیم که بخواهید لیست قیمت محصولات خود را برای تک تک مشتریان همه روزه ارسال کنید، متوجه می شوید این کار چقدر سخت و زمانبر خواهد بود. بجای اینکه ما فایلی برای مشتری ارسال کنیم، خوب است که خودش فایل را از سایت ما دریافت کند. لذا صدها مشتری می توانند در روز فایل مد نظر ما را خودشان بدون دخالت ما دانلود کنند.

چرا باید فایل دانلودی در نوشته هایمان ایجاد کنیم؟

مردم علاقه شدیدی به دریافت فایل دارند تا در اسرع وقت نسبت به مطالعه آن اقدام کنند. لذا کسب رضایت مشتری جز مهمترین اهداف هر مجموعه یا شرکت تجاری است زیرا افزایش درآمد آن به میزان رضایت مشتریان و تعداد مشتریان بستگی دارد. لذا شما با ایجاد این ساختار می توانید رضایت آن ها را بدست آورید.

چگونه فایلی را جهت دانلود بر روی سایت بارگزاری کنیم؟

در این آموزش نحوه قرار دادن فایل جهت دانلود در سایت مشاهده خواهید کرد. این آموزش در ادامه آموزش قبلی یعنی آموزش سئو دسته و سئو برچسب ضبط شده است لذا چنانچه این آموزش را مشاهده نکرده اید، پیشنهاد می کنم ابتدا آن را مشاهده کرده و سپس نسبت به دریافت فیلم زیر اقدام کنید.

 

کاربر گرامی سایت

دانلود فایل های آموزشی این سایت، نیازمند داشتن اشتراک ویژه آموزشی می باشد.

جهت دریافت اشتراک ویژه بر روی این لینک کلیک نمایید.

در صورتی که پیشتر اشتراک داشته اید بر روی لینک ورود کلیک نموده و با اکانت خود وارد شوید.

 


ویژه تاجران و تولیدکنندگان

برای آشنایی با طرح افزایش فروش آراد برندینگ، نام و نام خانوادگی خود را به همراه نام محصول و عدد ۱۸ به شماره ۰۹۱۲۰۰۸۴۰۹۲ پیامک نمایید.


سامانه پیامکی آراد برندینگ

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شبکه های اجتماعی ما